Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy lány, akit szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lány, akit szeretek, de olyan szinten durva dolgokat csinál, hogy (? )

Figyelt kérdés
hogy már egyszerűen bunkó vagyok vele és agresszív (mondhatnám, hogy az én hibám, de elég sokat tűrök és tűrtem el neki), és ebből csak annyit lát, hogy "bántom", akkor mit tegyek? szeretem, de ha őszintén, elviselhetetlen, akkor nem tudok másképp cselekedni.. volt már olyan, hogy inkább eltűntem pár napra, akkor meg azt mondta, hogy lesz*rom. mit csináljak? olyan sok fájdalmat okoz, én meg a szívem-lelkem kiteszem érte, és csak a rosszat látja (amit ő vált ki belőlem, mert most komolyan, ha mesélnék, már más rég otthagyta volna), és egyszerűen nem képes belátni a hibáit, nem fogja fel, hogy azért vagyok ilyen, mert ő tízszer "ilyenebb" velem... és még abban is kételkedik, hogy szeretem... én ezt már nem bírom...
2010. jún. 25. 17:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

miert vagy meg vele? en ezek utan mar reg rohognek a kur va anyjan.

ok megertem hogy szereted de azert megis..amugy o szeret teged?

2010. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Húú. ez elég kegyetlen.:( Ha fáj ha nem de hagyd őt a francba. Én ha szeretek valakit, nem bánok vele így. Felejtsd el, de tényleg. Te is tudod hogy jobban jársz.
2010. jún. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Aztán Ő szakított, azzal az indokkal, hogy nem hagyok neki szabadságot...
2010. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Semmilyen egyéb problémát nem fedeztél fel nála? depresszió jelei, vagy hasonlók tehetik ilyenné az embert. szerintem hagyd ott, de ne éreztesd vele, hogy csalódsz benne, meg fáj, hogy ott kell hagynod, hanem csak csendesen távozz

utána lehet, hogy keresni fog, ha ráeszmél, hogy elveszített, de ha nem, hát nem...

2010. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!