Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy lány, akit szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy lány, akit szeretek, de olyan szinten durva dolgokat csinál, hogy (? )

Figyelt kérdés
hogy már egyszerűen bunkó vagyok vele és agresszív (mondhatnám, hogy az én hibám, de elég sokat tűrök és tűrtem el neki), és ebből csak annyit lát, hogy "bántom", akkor mit tegyek? szeretem, de ha őszintén, elviselhetetlen, akkor nem tudok másképp cselekedni.. volt már olyan, hogy inkább eltűntem pár napra, akkor meg azt mondta, hogy lesz*rom. mit csináljak? olyan sok fájdalmat okoz, én meg a szívem-lelkem kiteszem érte, és csak a rosszat látja (amit ő vált ki belőlem, mert most komolyan, ha mesélnék, már más rég otthagyta volna), és egyszerűen nem képes belátni a hibáit, nem fogja fel, hogy azért vagyok ilyen, mert ő tízszer "ilyenebb" velem... és még abban is kételkedik, hogy szeretem... én ezt már nem bírom...
2010. jún. 25. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

öhmm..ez egy ördögi kör..én is ebben vagyok csak a másik oldalon

20/L

2010. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

hagyd ott azt a kis k˙uvát:)

csak kihasznál!!

pusziii

2010. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kick!
2010. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
bann
2010. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mit csinál?:S
2010. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
otthagyni, elfelejteni!
2010. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mit csinál? viccet belőlem. kegyetlenkedik, azt akarja, hogy elviselkjem mindenét, ha ő bánt (mert mondjuk rossz a hangulata), akkor tűrjem, és ha esetleg már olyan szinten bánt, hogy visszabeszélek neki, akkor elsírja magát, és hogy milyen szemét vagyok. ha rosszat csinálok, megbocsát, de ha úgy tartja kedve, kkor azt mondja, sosem fogom megbocsátani, mert egy szemét vagyok...
2010. jún. 25. 18:08
 8/14 anonim ***** válasza:
ne beszélj vissza, ha fontos neked próbálj mindenféle módszert alkalmazni.valami csak bejön. próbálj toleráns lenni, hátha segít
2010. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de figyelj, amikor már pl. névnapi ajándékba is beleköt, és mindenki szeme láttára kidobja???
2010. jún. 25. 18:13
 10/14 A kérdező kommentje:
és aztán röhög...
2010. jún. 25. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!