Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a dokival?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 06:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is kezdjük azzal, hogy a Doki milyen nyelven beszél? Ha angol, akkor egyszerű dolgod van. Ott az internet. www. webforditas. hu-ez egy nagyon jó oldal. Ha eszedbe jut valami, akkor ide beírod,lefordítja neked és megtanulod, és kész. De azért vigyázz vele, mert sokszor hülyeségeket fordít. Inkább írj be csak szavakat.

Amit szerintem semiképpen ne tegyél, hogy ne legyél közönséges. Ne támadd le, azt nem sokan szeretik. Főleg a munkahelyén. Szerintem maradj ezeknél a klasszikus "hoppá VÉLETLEN neki mész" húzásoknál, és ha Ő is szeretne valamit, akkor meg fogja oldani, hogy beszélhessen veled.

Sok sikert :) majd írd ám meg h hogyan alakult

2010. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat.epp most ertem haza a melobol.ma nagyon jol ereztem magam.megfogta a derekam es magahoz huzot,aztan mint a filmekben mielott megcsokolt volna kopogot az ajton egy beteg:((

nagyon szomoru lettem,de ramkacsintott es azt mondta h kesobb beszelunk.csak sajnos utana mar nem volt ra alkalom.de remelem majd holnap,hatha.



talan kezd alakulni valami.es kiderult hogy eleg jol beszelni a magyart csak nem szeret beszelni mert fel hogy kinevetik ha hibazik.

varom a tovabbi valaszokat is

2010. jún. 29. 12:47
 23/29 anonim ***** válasza:
22:25 vagyok: majd írd ám le, hogy mi lett a dolgok kimenetele, kíváncsi vagyok rá és még egyszer sok sikert! :)
2010. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
ő, bocsi hogy így bekérdezek de: Most ez egy kamu kérdés volt, vagy csak sajnálod tőlünk a romantikát? :O
2010. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
És végül mi lett?
2011. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
íme a magyar egészségügy színvonala! KÖSZÖNJÜK
2011. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló szánalmas.

De a kérdezőnek csak annyit, hogy sok sikert.

2011. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
mi volt? :D
2011. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
jaja, mesélj..légyccí
2011. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!