Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a dokival?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 06:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
A doki biztos tud több nyelven is,de a kérdező még magyarul sem nagyon....
2010. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

hat valoszinu en nem fogalmaztam tokeletesen,de hat reggel volt meg.szoval nem ugy kell erteni hogy csak szexet szeretnek tole hanem HA AZT MEGKAPNAM MAR BOLDOG LENNEK.

csak nem tudom hogy lehet ezt megoldani.

ma viszont szemeztem vele es enyhen elmosolygot.ez jo jel,nem?

nem kaptam ertelmes valaszokat de nagyon megkoszonnem ha komolyan valaszolnatok a kerdesemre mert megorit a pasas foleg hogy a kozelemben van minden nap de megsem annyira mint ahogyan en szeretnem:(

2010. jún. 25. 15:07
 13/29 anonim ***** válasza:
ha tényleg érdekel tanuld meg alapszinten a nyelvét...ha őt is érdekled, idővel ő is megtanulja a tiédet..(vagy a klaszikus angol)..
2010. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

hath alapszineten tudom is a nyelvet csak komolyabb beszelgetesekbe mar nem mernek belevagni nemhogy rosszul mondok valamit mert az total gaz.

azt sem tudom hogy kozelitsek hozza.

ma pl."veletlenul"nekimentem a folyoson.akkor kedvesen rammosolygot.

tudom gyerekes lepesek,de nincs jobb otletem:(

ezert kerem a segitsegetek.24 eves vagyok.ilyen meg nem volt velem hogy tanacstalan legyek.

koszi elore is a segitseget

2010. jún. 25. 16:53
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Röfögj neki mint 1 disznó arra felfigyel majd! Vagy formálj a mutato ujjadbol és a hüvejk ujjadbol 1 lukat és a másik mutato ujjadat huzogad ki be ki be mikor odanéz! vagy csak nyalogasd a szád szélét mint 1 édeszáju! szerintem ezt megfogja érteni!
2010. jún. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinalj semmit. tudom nehez, de az ido majd megoldja. ha neki is tetszel, akkor lepni fog. viszont szerintem TE ne tamadd le. ez az en velemenyem.
2010. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Milyen beosztasban vagy a korhazban?(Mert alapbol gondolom takaritonovel nem allna le) Es a doki nem nos?(ha igen, akkor ne probalkozz nala)
2010. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
tudd meg,hogy milyen nyelvet beszél.Írj mondatot...tanuld meg....vagy írd le és mondd el neki.xd
2010. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
apolono vagyok es a doki elvalt:)szerencsere:D
2010. jún. 28. 20:15
 20/29 anonim ***** válasza:
Én semmi képen sem támadnám le! Egy igazi csábító el tudja érni, hogy a Férfi kezdeményezzen. Apró jeleket kell csak küldeni, ha nem egy balf@asz a kedves doktor úr veszi a lapot már azokból is amit eddig megtettél és ő fog lépni, ha nem akkor ahogy mondtam, vagy balf@sz, vagy nem tetszel neki! Ez is lehet....
2010. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!