Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok, tetszik egy csaj, csak fáj a makkom, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Ha hozzá érek a makkomhoz kellemetlen érzés, víz alatt teljesen feljön a fitymám, de amikor erekció van, akkor csak a feléig, van valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond? - nem szeretnék orvoshoz menni.
2010. jún. 24. 21:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
xDDDD ezen nagyot röhögtem kettő közt hol az összefüggés?
2010. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
meny urologushoz
2010. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szerintem levágod és jólvan...nincs vele több baj utána már "érzéketlen" lessz az urulógus jó ötlet....
2010. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ááá, szétröhögtem magam. "Hol az összefüggés???" xD

De téll, mi köze egymáshoz a kettőnek? Sok embernek alapból kellemetlen, de ha használja, akkor jó lesz az. Tanács, ne szárazon próbáld, hanem nedvesen.

2010. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
amúgy tök logikus, ha száraz fáj..be kell nyálazni vagy mittudomén... ha nem száraz és úgy fáj, na az cink...
2010. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hülyék..kamu...csak unatkozik-.-'

Szóval makkfájás ellen betadin,a csaj ellen a farkad(félig feljött fityma erekció közben még sármot is ad) és kérlek,ne védekezz.Útban lesz a gumi.Sok sikert az első randihoz!(Y)

f/16

2010. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

a megoldás az ecetes katéter! Én ingyen megcsinálom neked!


dancsi bácsi

45f

2010. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Buzulj be, az mindkettőre megoldás!
2010. jún. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Bakker velemis ugyanez volt :S

Én azt csináltam, hogy elmentem orvoshoz, és mondta hogy...

2010. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!