Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál szerelmes osztálytársadba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál szerelmes osztálytársadba?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 08:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
vagyok már lassan 1 éve...és hát tényleg nem a legkellemesebb...
2010. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Zsuzskah válasza:
vagyok is de sztem ő nem szeret és naon xar amikor mindennap látom és tudom h nem fogok összejönni vele..
2010. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
voltam...de nem lett belőle semmi
2010. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Együtt vagyok vele, és szerelmes vagyok belé, igen. És mindig is az leszek. Nem lesz vége :)
2010. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Van rá példa. A mi osztályunkban volt ami később házassághoz vezetett. Több pár is volt nálunk. Az egyik később (érettségi után) szakított. Egy másik akkoriban még csak plátói volt, de később összejöttek, és már régen házasok.
2010. jún. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
NAgyon remélem, h velem is így lesz. Sajnos a körömben nagyon mondják, h ne vegyen ennyire komolyan, de ilyet nem értem, h lehet kérni.
2010. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

a mi osztályunkban is van 2 pár, már elég régóta és jól megvannak:)

ellentétben volt egy harmadik, ami kb 2 hét alatt szétment, plusz voltam én magam is, azt inkább hagyjuk, de az biztos, hogy isztonyat szar, ha nem jön össze...

2010. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

teljesen nem mondható szerelemnek inkább csak bejön de ha reálisan végiggondolom akkro ez normális...

srác:szőke,kékszemű.magas,kockahasavan,humoros,laza és jó arc is,velem mindig jó arc.

2010. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

három pasival jártam az osztályomból.

Az egyikkel 9.be (egy évet) a másikkal 11.be (két és fél évet) a 3.-al a ballagás után 2 évvel jöttem össze és még most is tart...

:)

2010. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nem
2010. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!