Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál szerelmes osztálytársadba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál szerelmes osztálytársadba?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 08:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Igen,de kurv@ szar érzés :S

mert ha isten ne adja szakítotok akkor nagyon szar lesz

egész nap összezárva meg az ember hamar megunya a másikat :S

így hamar jön a szakítás

2010. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
77%

igen már voltam szerelmes osztálytársba...nagyon szar érzés :S

nem jártam vele de igy is szar volt...:S

2010. jún. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

10.ben volt egy osztálytársam akivel jártam 3 és fél hónapot,nagyon szar volt mikor szakítottunk,én még minden porcikámmal szerettem....aztán jött a nyár és elfelejtettem.

11.ben,szeptember végén összejöttem egy másik osztálytársammal is,vele még mindig együtt vagyunk,nemsoká már 9 hónapja. Nagyon,de nagyon szeretjük egymást.

Mindig megyünk egymáshoz,most ő a soros pénteken. (messze lakik:() Ha a nyarat kibírjuk,akkor már minden jó lesz :)

2010. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%

Napi szinten ezen az oldalon kb 50 en tesznek fel olyan kérdést mely arról szól h szerelmesek az osztálytársukba....


szóval elég sokan...

2010. jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Nagyon rossz dolog.. én 6hónpaig jártam az egyik osztálytársammal Tavaly nyár végén lett vége..alapból döcögös volt az egész meg hát iszonyat gyerekes osztálytársaink vannak kész pokol volt.. hab a tortán hogy a szülinapomon jöttünk össze szóval minden évbe láthatom az önelégült arcát ..
2010. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Általánsoba jártam osztály társamal, és a legjobb bnöm is az osztályba járt, és a barátom otthagyott a legjobb barátnömért, anál roszabb érzés nincs is ..:D hála a csaj iskolát váltot és nem kelet öket sokáig nézni, a végén meg a srácal kibékültem és haverok vagyunk még mais, bár elég ritkán dumálunk =)

16L

2010. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ja
2010. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Csak évfolyamtársba. =P
2010. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem
2010. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

jaja általánosba,hosszú egyoldalú szerelem volt :P

kb. 6-tól 8-ig és mivel egy gimibe mentünk reménykedtem benne,h majd ott összejövünk.Hát nem de jobb is vt,mert egy bunkó paraszt lett.De szerencsére azóta már van barátom,gimi előtti nyáron jöttünk össze,már 2 éve :)

2010. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!