Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton eljátsszom otthon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton eljátsszom otthon, amiket csiinálnék az életben. (többi lent. ) (? )

Figyelt kérdés

Folyton eljátszom itthon, hogy beszélgetek, bulizok, röhögök a barátaimmal. Meg hogy smárolok egy fiúval, mosolygok rá, stb. (a fiút a szekrényajtóval helyettesítem)

Meg hogy az aszatl egy zongora, és bekapcsolok youtubeon egy zenét, amit otthon énekel egy csaj és zongorázik mellette, és tátogok, meg úgy csinálok mintha zongoráznék, aztán úgy csinálok, mintha lennének velem szemben és mosolygok meg ilyenek. Meg megfogok egy mikrofont, bekapcsolok egy zenét és elkezdek rá tátogni, stb..

Sokat vagyok társaságban, a barátaimmal, sokat röhögünk, tehát ezzel nincs gond.

Szerintetek mért csinálom ezt? Pedig élvezem, de nem tudom, hogy valami bajom lehet?

Nem kamukérdés, légyszi normális válaszokat!

14L


2010. jún. 23. 23:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

1. arc vagy :D


2. Azt is csak eljátszod, hogy sokan vagytok? Ha igen akkor menj pszihomókushoz.17f

2010. jún. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Én is csináltam ilyesmiket 14 évesen, hogy úgy csináltam, mintha lennének körülöttem és beszélgetek velük (persze csak tátogva), de én azért csináltam, mert magányos voltam, nem voltak barátaim. Én is azt mondom, hogy életvidám, élénk fantáziával megáldott lány lehetsz, és ez jó dolog. :)

21/l

2010. jún. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
En is szoktam kepzelni dolgokat de nem kivitelezem szekrenyajtokra.szerintem tok normalis h te kivitelezed.kicsit visszafogottab szemenyiseg vagyok talan azert nem csinaltam en ezt de szeretek nagyon elkepzelni en is dolgokat hogy beszelgetek vagy valamit csinalok
2010. jún. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
:DDD én is csináltam:) néha még ma is.. 18L
2010. jún. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
bocs, de a köldököt szeretem ;DDD
2010. jún. 29. 02:11
 26/27 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi vagyok pl.:fürdés után,(miután felöltöztem)pózolok a tükörben mint egy modell...és még szoktam gondolkodni,képzelődni pl.:randikról,csókokról,tök hülyeségekről,aztán meg ezen röhögök fél óráig...:PPP
2010. jún. 29. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nézd, őszinte leszek, kicsit fura szokás. Másrészt, meg ez a te dolgod, ha téged ez szórakoztat, akkor csináld. Elvégre, ez a te örömödre csinálod, nem máséra, ha azt mondom, h hibbant vagy, neked ez akkor is tetszeni fog.

Én nem csinálnám, mert idétlennek érezném. Ha neked ez jó, akkor csináld.:D

Apropó, ne felejts el meghívni a következő "bulira" :D

2010. jún. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!