Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton eljátsszom otthon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton eljátsszom otthon, amiket csiinálnék az életben. (többi lent. ) (? )

Figyelt kérdés

Folyton eljátszom itthon, hogy beszélgetek, bulizok, röhögök a barátaimmal. Meg hogy smárolok egy fiúval, mosolygok rá, stb. (a fiút a szekrényajtóval helyettesítem)

Meg hogy az aszatl egy zongora, és bekapcsolok youtubeon egy zenét, amit otthon énekel egy csaj és zongorázik mellette, és tátogok, meg úgy csinálok mintha zongoráznék, aztán úgy csinálok, mintha lennének velem szemben és mosolygok meg ilyenek. Meg megfogok egy mikrofont, bekapcsolok egy zenét és elkezdek rá tátogni, stb..

Sokat vagyok társaságban, a barátaimmal, sokat röhögünk, tehát ezzel nincs gond.

Szerintetek mért csinálom ezt? Pedig élvezem, de nem tudom, hogy valami bajom lehet?

Nem kamukérdés, légyszi normális válaszokat!

14L


2010. jún. 23. 23:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

jaj levikém, unatkozol? irjál privit :D


87/L babi néni

2010. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
de még külön kérdésben is leírod, hogy vegyenek fel XDDDDDDDDDD
2010. jún. 23. 23:31
 13/27 anonim ***** válasza:

Öcsém,pöppet lökött vagy ám.Hallod,szekrényajtóval?Képzelem...na mindegy.

Sztem valami hiányban szemvedsz,ez nem egésséges.Menj el sportolni,annyira elfáradsz,hogy nem fogsz szekrényeken lógni..remélhetőleg.

f/16

2010. jún. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Hiányban nem szenvedek, köszönöm :)
2010. jún. 24. 00:16
 15/27 anonim ***** válasza:
hát a szekrényajtós dolgon kívűl semmi furcsa, bár elég furcsán tudom elképzelni a dolgotXD
2010. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nekem is van, hogy elindítok egy jó zenét, mikor egyedül vagyok és éppen főzök, takarítok, mosogatok ilyesmi, és énekelgetek.
2010. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
aranyosnak tűnsz :) nincs ezzel semmi baj szerintem :D
2010. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 IQnindzsa ***** válasza:

Mar mondtak elottem de en is azon a velemenyen vagyok... Probalkozz szinjatszassal. Lehet ,hogy valahol tudat alatt arra van igenyed. :)

Amugy valoban kicsit furcsa szokas de nem hiszem ,hogy barmi baj lenne veled. :)

34/F

2010. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyesmiket csinálni, pedig sokat vagyok társaságban.Ja meg van hogy úgy érzem mintha figyelnének...



F/14

2010. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
hátja..én is szoktam viccből mondani a barátaimnak, hogy paranoiás vagyok, de csak nevetnek rajta :D
2010. jún. 28. 23:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!