Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogy vagytok ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy vagytok ezzel a "második eséllyel"?

Figyelt kérdés

Ez nem úgy második esély, ahogy elsőre gondoljátok. Hanem volt egy lány tetszett, csak mulya voltam , aztán felvettem msnre meg barátnőjétől érdeklődtem... Szoval abszolút ...sztam. Nem kicsit, nagyon. Nincs mit szépíteni rajta. De szerintetek elképzelhető, ha jövőre véletlen valamikor összefutnék vele akkor talán a 0-nál több esélyem lenne ?:)Nem várok olyan hűde sokat a dologtól, de hátha.

20F


2010. jún. 23. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem a kérdésedet bocs
2010. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó akkor máshogy mondom. Először amikor megpróbáltam volna akármit is , csak beszélgetni is már le is voltam koptatva (saját hibámból is, mert a barátnőjét ki kellett volna hagynom mint mondtam ) szoval eltoltam. És ha már valaki "lejáratta magát" a szemetekben az kaphat új esélyt?
2010. jún. 23. 21:25
 3/10 anonim ***** válasza:
én értem csak nem vagyok csaj szal nem vágom:D
2010. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát nálam kapna második esélyt..ha tetszik akkor meg pláne
2010. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amúgy akármennyire elbaltáztam, még akkor is majdnem én szégyelltem magam amiért hazudott egyet nekem .
2010. jún. 23. 21:34
 6/10 anonim válasza:

Háát ha engem lehordana egy fiú, és úgy akarna még egy esélyt szerintem elküldeném melegebb éghajlatra!

De abban az esetben ha már 1 év eltelt azóta, én azt tanácsolom, hogy szerintm próbálkozz újra! Még az is lehet, hog te is bejösz neki!

2010. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Jajj bocsí...elolvastam a mondatot! Na a léneg az, hogy szerintem próbálkozhatsz! Én szurkolok neked! (y)=)
2010. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából biztos vagyok benne, hogy a mulyaságommal rontottam el. Mert azt hazudta neki van barátja ... hát igen (nincs neki mert a barátnője ezt mondta nekem, legalább ennyi haszna volt a dolognak. Igazából azt is mondta, hogy hát tudhatnám, hogy a legjobb barátnők megbeszélnek mindent egymással... a barátnője azt mondta nincs ő meg azt hogy van csávója pont) Teljesen az én hibám, és elismerem, de ez fél éve volt kb azóta semmi, szoval elvileg lehet esélyem.
2010. jún. 23. 21:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha ismerkedésnél azt mondta, van barátja, akkor eleve nem akart belemenni semmibe. Azzal magadat égeted, ha tovább is próbálkozol, még akkor is, ha tudod az ellenkezőjét. Szerintem egy "hát jó, te tudod" megtette volna, ha esetleg olxsn gyökér volt, hogy azt hitte ez imponál, és utána visszakeresett volna valamivel. De ilyenkor meg magyatázkodások tömkelege, vagy további hazugságok, - hogy már szakítottak - várnak rá, szóval nagyon éretlen még.

De mondom azért mondta, hogy lekopj róla valószínűleg.

2010. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mondtam, akkor az csak és kizárlólag a mulyaságom miatt volt, ha nem úgy indulok neki a dolognak, ki tudja mi lehetett volna akár, és ez nem egy hete hanem fél éve volt. Viszont ha akarok valamit a barátnőjével kell előbb "kibékülnöm", mert valamiért nem csípi a fejemet, pedig okot nem adtam rá.
2010. jún. 23. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!