Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezek alapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ezek alapján?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel beszéltünk. Ő azt mondta, nem akar mást. Nem kíván más férfit és nem is gondol másra. Azt mondta nem csalna meg mert, nem próbálná ki hogy más jobb lenne-e. Hozzá tenném, elég tapasztalt én vagyok a 15 akivel lefeküdt. Azt mondta miért rontanná el a jót. Szerinte nálam úgysem találná jobbat. Elmondása szerint az sem veszi észre, ha más félre közeledík hozzá. Azt mondta nyugodtan feküdjek le mással ha azt szeretném. Csak ő ne tudjon róla. Egy kérése van. Ne szeressek bele másba.


Sajnálom, ha ilyen hülyeségekkel fárasztalak titeket vagy őt. De számomra nagyon nehéz elhinni hogy csak engem akar és tényleg szeret valaki. Nagyon kevés ember van aki szeret. És ezért is kicsit hihetetlen számomra. Ti mit gondoltok? Azt is mondta hogy én tökéletes vagyok neki. Úgy gondolja hogy én vagyok neki az igazi. Őszintén elmondta hogy másférfi mellet folyton kívánkozott másfelé. De mellettem nem.


2018. okt. 10. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát... Engem inkább az zavarna, hogy miért mondja neked, hogy feküdj le mással??
2018. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szerelmes beléd, csak megelégszik ennyivel. Különben nem mondaná, hogy feküdj csak le mással. Szerelmes nő nem mond ilyet.
2018. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Nem azt mondta hogy ezt szeretné. Hanem ha engem ez tesz boldoggá akkor csináljam. Azt mondta nem örülne neki. Kevesebnek is erezné magát. Úgy mondta ha engem ez tesz boldoggá akkor csináljam. Azt mondta nem az a fontos hogy ő mit érez hanem hogy én mit érzek. Szerinte az ő boldogsága csak másodlagos.
2018. okt. 10. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

*Egy kérése van. Ne szeressek bele másba.


Ez a banánhéja, hogy másol valakit. Látod, ilyen apró dolog, és egyből megmutatkozik az igazság.


Egy szavát ne hidd el, mert hazudik.

2018. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Szerinte az ő boldogsága csak másodlagos.

Kifogtál egy lelki sérült nőt aki magát nem tartja semmire.

2018. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem stimmel itt valami. De igazából te ismered őt, te tudod, hogy miken mentetek át együtt!
2018. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Őt megkérdezted, hogy miért mondja ezt?

Csak mert szerintem nincs sok értelme itt kombinálni.

2018. okt. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!