Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így is lehet nála esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
van 1 srác, aki nagyon bejön...az a baj hogy elötte az egyik legjobb barátja tetszett -nem is kicsit- és ezt ő tudta is...azóta ő átment egy másik suliba, én meg kiszerettem a barátjából, és már ők sincsenek annyira jóban...mostanában furcsán viselkedik a srác, írt nekem facebookon, beszélgettünk,de elég ritkán ír...amikor találkoztunk egy bulin végig engem bámult, mosolygott is..azok alapján amilyen indokokkal írt, meg ahogy viselkedett van rá esély hogy bejönnék neki, de vele teljesen máshogy viselkedem, mint ahogy a haverjával, rá nem szeretnék annyira nyomulni..és félek attól hogy így ő nem fog rájönni hogy bejön nekem, meg hogy fura lesz hogy elötte a barátjába voltam szerelemes
2010. jún. 23. 20:52
 1/2 anonim válasza:
szerintem nem baj ha nem nyomulsz rá annyira...a lényeg h próbáld valahogy a tudtára adni h bejön neked...
2010. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne nyomulj, főleg az előzmények ismeretében ne. hadd döntse el ő, hogy akarja-e vagy sem. azért finoman jelezd, hogy tetszik neked
2010. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!