Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Regisztráltatok már valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltatok már valaha társkereső oldalra? Ha igen milyenek a tapasztalatok. és ha nem akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én igen, webrandira és love.hu-ra, hát love.hu-n szinte csak pedofilok meg szextársra vágyók vannak, webrandin viszont tök jókat beszélgettem 1-2 emberrel:) Love.huról taliztam mondjuk 1 sráccal, járni akart velem, de sajnos az a 37 km nekem sok lett volna:D
2010. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, bár a tapasztalat kissé negatív. Nem vagyok egy irtózatosan jó pasi, de azért megfordulnak utánam nap mint nap, de ezeken az oldalakon ez is kevésnek bizonyul. Arról nem is beszélve, hogy mindenki arról papol mekkor abunkók vannak, de egy normális hangvételü, igényes levélre még olyan választ sem méltatnak, kb 90%ban, hogy "Köszi, de nem jössz be" vagy valami hasonló.


21/F

2010. jún. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszer regisztráltunk poénból egyre a TH-s Bill képével:DDD

Eredmény: 1 óra alatt 40 nő írt nekünk levelet...:DDDDxd

2010. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én a lovebox-on szörföltem. sokan írtak, voltak elég gáz hangvételüek, meg idióták is, de végül 2 sráccal találkoztam, jó beszélgettünk, de nem lett komolyabb. aztán találkoztam egy 3. sráccal és a srác mostmár a férjem és a 15 hós kisfiunk apja. szóval totál pozitív tapasztalatom van. :D
2010. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beatrix17 ***** válasza:
LOVEBOX.HU.Én sem hittem benne,de a sok idióta után megtaláltam azt,akire mindig is vágytam!-ez nem túlzás!!Regisztráció után2hónappal rátaláltam,1hónap múlva találkoztunk,azóta együtt vagyunk!1.5éve!Csak legyen türelmed kivárni!De megéri!
2010. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ex-barátnőmmel a love.hu-n jöttem össze...kár volt :D de másfél évig együtt voltunk. Csak éppen szerintem neten nem lehet jól ismerkedni, mert nem jönnek elő a negatív dolgok és nálunk is ez volt, fél év boldogság, utána meg maga a pokol...persze mindenkinek más lehet, ez az én esetem...azért csak hajrá.
2010. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ROUGE77 ***** válasza:
0%

a találkára egyszer mert valaki unszolt.

de semmi értelme nem volt..

egyébként a jelenlegi páromat nem egy társkereső hanem egy szerepjáték oldalon ismertem meg:D

ott tényleg lehetett beszélgetni és a közös játék közelebb hozott minket egymáshoz, nem ugy mint ezek a társkereső oldalak..aztán találkoztunk:)

2012. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!