Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok működhetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok működhetne hosszabb távon?

Figyelt kérdés

Beszéltünk elég sokat agy sráccal msnen.Találkoztunk is,ő hívott el, nem nyomult, ami ne is baj.Azt hittem azért mert nem érdeklem mégsem.Azóta minden nap beszéltünk órákat.Mindig szinte ő írt rám.Szimpatikus és tetszi is bár eléggé ellentétesek vagyunk, de vannak hasonlóságok is persze bennünk bár kevés.Én csendesebb vagyok, ő beszédesebb, sokan ismerik gondolom elég népszerű is, én pont ellenkezőleg.Magamat unalmasnak tartom, őt nem.De szerinte nem vagyok unalmas.Ő bulizós én nem igazán.Elég komolynak tűnik akinek vannak céljai, én is ilyen vagyok.Egyszer megkérdeztem mit gondol rólam és azt mondta szerinte okos, vagyok kedves és szép.Idősebb nálam 3 évvel.

L19


2010. jún. 23. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az lenne a lényeg, hogy a két fél egyáltalán ne hasonlítson egymásra, hiszen így kiegyenlítik egymást. Biztos működne hosszútávon.
2010. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ez fordítva van :) Ő 24/f, én 20/l.

A párom visszahúzódó, nem szól kettőt sem, tökre nyugis, utál veszekedni.

Én nagyszájú vagyok, kimondom amit gondolok, benne vagyok minden "rosszaságban" (persze normális kereteken belül).

Mi sem hasonlítunk egymásra, talán néhány dologban. De képzeld h mennyire uncsi lenne ha mindig egy véleményen lennétek? Olyan lenne mintha magaddal beszélnéd meg a dolgokat.

Sztem működhet nagyon is! Mi már 3 éve és 8 hónapja húzzuk egymás mellett és együtt is tervezünk továbbra is.

Sok sikert!

2010. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hogy hosszabb távon működhetne-e? Ezt senki nem tudja. Ki kell próbálni. Lehet, hogy megtalálod életed párját, de elképzelhető, hogy olyan hibákba estek, amiket a következő kapcsolatban tuti nem fogsz megejteni.

Próba, cseresznye.

Sok sikert!

2010. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk kb ugyanez van mint nálatok, mi chaten ismerkedtünk meg, találkoztunk 2 hónap után és azóta együtt vagyunk. Az ellentétek továbbra is fennállnak többé-kevésbe, viszont így alkalmunk nyílik, hogy kölcsönösen megismerjünk olyan tulajdonságokat és adottságokat egymásban amelyeket jónak találunk és alkalmazhatjuk saját magunk is. Pl. Én vagyok a férfi az aktívabb, bulizósabb stb., és sok olyan dologra rávilágított már barátnőm, amit idáig nem vettem észre magamon, pedig rossz tulajdonság. Tudok rajta javítani. Állítása szereint sokszor kioktató vagyok, ez fel is tűnt, és mostanában próbálom visszafogni magam etéren.

Barátnőmön láttam a kezdetektől fogva, hogy nem túl magabiztos, rám hagyja a döntést, sok minden mindegy neki.

Elkezdtem őt rávezetni, hogy számít a véleménye, és mondja meg határozottan, hogy mit szeretne adott helyzetben. Erre ő is rájott azóta, hogy ez sokkal célravezetőbb.

Nem hátrány tehát az, ha 2 ember különbözik, mert így egymáson keresztül teljesen más nézőpontból láthatjuk a világot.

2010. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!