Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörös vagy nem szőrös?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörös vagy nem szőrös? Mennyi az ami még belefér és hol? Mennyi szőrt tolerálnak a lányok? Hol taszít titeket a legjobban? Honnan ne szedje le a fiú a szőrt?

Figyelt kérdés

mellkas,has,láb,hát,fenék??,kar,kéz,kézfej,haj-kopaszodás?,lábfej

A kapcsolat előrehaladtával már lehetünk szőrösebbek?

Igen,mi a helyzet a kopaszodással és a seggszőrrel?


2008. nov. 4. 13:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A második hozzászólónak van minden tekintetben igaza,az utóbbi bereakciózásodra is értve. Szerintem egy férfi a szőrtől is férfias lesz és szerintem szexi.A hátat le lehet lézeres szórtelenítéssel szőrteleníteni és ez tartósabb,igaz drága de megéri szerintem.A lábszár comb szerintem alap egy pasinál,hogy szőrős legyen,az úgy férfias,nem egy ovishoz akarok hozzábújni.Szerintem a farok körül vágd rövidbbre,a páromé is úgy van,szexi és ha ott kényeztetem cseppet se zavar!!!!.Az exemnél rám jött a röhögőgörcs mikor csupasz volt.Egy pasi szőrösen az igazi!!!!a felsőtest is legyen szexi,a mellkas is és a kar szőrete se zavar.Se a kopaszodás,az a korral jár!Amúgy hány éves vagy hogy ez foglalkoztat ennyire?

Ha szeretem a párom akkor felnézek rá és imádom úgy ahogy van,a testét is!Ha megismerkedsz valakivel azért gondolom nem zsákot húzol magadra és látja hogy mennyire vagy szőrösebb típus így gondlhatja a letakart testrészeidet is milyen és ha zavarja nem áll szóba veled.De ez ne zavarjon,egy igazi férfiígy szexi,szőrösen.Ja és szerintem a borosta is tök szexi,nem baj ha szúr és imádom,olyan pasis!!!!!

Remélem tudtam segíteni de ne stresszeld magad felelsleges szerintem!

2008. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

A hónalj szőrnek biztos van szerepe ebben egyetértek, de gondolj bele a nőknél is ugyan ilyen szerepeket betölt a hónaljször, Te szívesen ágybabújnál egy hónaljkutyát hordozó lánnyal!

És szerintem a hölgyek többsége undinak tartja a hónaljszőrt, a többi egyéniség és izlés dolga.

Én szerintem egy férfi adjon magára de ne vigye túlzásba a faroknál az arany középútra voksolok ne legyen csupasz de azért gépel nyírja meg. Az arcon én a cuki körszakállat szeretem, a többi helye úgy jó ahogy az van, nem biztos hogy szívesen símogatnám a fenekét borostásan, vagy a mellkasát, de még csak a hátát sem.

2008. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A hónalj szőrrel nme azt akartam mondani,hogy legyen a nőknek.Csak érdekesség képpen leírtam.

Hány éves vagyok? Elég idős ahhoz,hogy ilyesminek túlzottan nem kellene érdekelnie. Csak későn érő vagyok.


Szóval ha valakinek a járomcsontja is szőrös? Nem piheszőrre gondolok.

Akkor nem csináljak belőle nagy gondot?

A huszon néhány éves lányok már nem foglalkoznak ezzel anyira? Elfogadnak úgy ahogy vagyok? Persze bizonyos helyeken azért kurtítom a szőrzetem

2008. nov. 7. 19:50
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pasi legyen szőrös, úgy férfias. Én nem szeretném,hogy a barátom csupasz legyen. Ne egy "ovissal",hanem egy férfivel legyen dolgom.
2008. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én húszon éves lány vagyok és nem zavar a sok szőr, sokkal jobban zavar ha valaki nekiáll leborotválni a nemkívánatos szőreit(kivéve arc). Úgy vélem h ha téged zavar ez a dolog akkor végleges szőrtelenítéssel pár hónap alatt teljesen megszabadulhatsz tőle. Javaslom a villanófényes eltávolítást ellenben az előttem szóló lézeres ajánlatával, ugyanis a lézer heget hagy! Árban nem túl drága beavatkozások ezek. Mindenképp olcsóbb mint rendszeresen kozmetikussal eltávolítani. Pl egy hónalj (értelem szerűen két hónalj)szőrtelenítése kb 17e forint ezt kb 3-szor 4 szer kell megismételni a teljes szőrmentességig, a szőrzet erősségétől függően. Az h a lábfejen, lábujjakon, ujjain van e szőr sztem senkit nem zavar a férfiak nagy többségének van. A farpofák szőrössége sem zavaró annyira sztem, kivéve ha tangát vesz fel:P. De a legfontosabbnak azt tartom h te döntsd el h téged zavar e vagy sem. És ha zavar kezeld a problémádat. Ne más miatt szőrtelenítsd magad, csakis saját magad miatt.
2008. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Ízlések és pofonok, a barátnőim egy része undorodik minden szőrtől, én meg attól, ha egy férfi szőrteleníti magát. A párom nem túl szőrős alkat, de ha az lenne se zavarna, elfogadnám olyannak amilyen. Na, ez ilyen nesze semmi válasz. Szerintem majd a csajod megmondja a saját igényeit úgyis.

A hónaljszőr mostanában sokak szerint ciki, de szerintem nincs vele gond férfinál. Ahogy írtad is, kellenek azok a feromonok, különben csak becsapod a nőt a dezodorral.

2009. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Én a hónaljszőrt leginkább rövidre vágva szeretem.

Azért kényes dolod a szőrzet,mert egyre többen nem szeretik(szerintem) Sose lehet tudni,hogy egy lányt taszit-e vagy sem. Ismerkedésnél probléma lehet. Az ilyen miatt szerintem hamar ítélhetnek a lányok.

Fújj,nézd már. értitek mire gondolok?

2009. febr. 6. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!