Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörös vagy nem szőrös?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörös vagy nem szőrös? Mennyi az ami még belefér és hol? Mennyi szőrt tolerálnak a lányok? Hol taszít titeket a legjobban? Honnan ne szedje le a fiú a szőrt?

Figyelt kérdés

mellkas,has,láb,hát,fenék??,kar,kéz,kézfej,haj-kopaszodás?,lábfej

A kapcsolat előrehaladtával már lehetünk szőrösebbek?

Igen,mi a helyzet a kopaszodással és a seggszőrrel?


2008. nov. 4. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

De ari... :) Hat en speciel 22 eves lany vagyok a parom borotvalja a mellet a hasat a honaljat a melle meg a hasa nekem buz*s ha leszedi!De a honalj az alap meg a szerszamrol teljesen de ez csak az en velemenyem a seggszor meg jo ugy ahogy van nem szoktam a baratom seggibe turkalni vagy nezni meg az nem kellemes ha kiborotvalod utana szur :) Oke lanyoknal mas a helyzet ok alltalaban leszedik onnan is!A labrol se kell szerintem szal honalj szerszam ennyi!meg a pofirol neha!:)Deminden csajnak masok az ingenyei...ez speciel az enyem volt csak:0

Sok sikert

2008. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

hmmm. Szerintem a szőrrel semmi gond nincs, én azt mondom, szerintem egy kiegyensúlyozott, bizalmon, szereteten és megértésen alapuló kapcsolatban nem lényeg...

A kopaszodással kapcs, hát eléggé furcsállanám, mivel a páromnak hosszú haja van:P :)

A többivel meg, ott szedi le ahol le akarja...

Szerintem vonzó az ha egy srácnak szőrös a lába, ha a melkasa vagy a háta akkor kevésbé, de engem nem zavarna:)

üdv

2008. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A hátáról szedje le, na meg afülében se legyen:)))) Ha ezeken kívül máshol is csupasz, az nekem eléggé hányinger, úgyhogy mindenhol máshol maradjon.
2008. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a háton gáz,ha van szőr,illetve a hónalj még higiéniai okokból jó ha szőrtelenítve van.A többi maradhat.
2008. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szőrös. csak a háta ne legyen az/ strandon láttam bácsikat,és elég durva volt/ és az arca. A többi helyen nem zavar. A koőpaszodás egy olyan dolog,hogy valakinek hullhat a haja foltokban, sajnos van ilyen betegség, de ha valóban szereti a lány az illető fiút,akkor ez nem zavarja. Inkább nyugtatja és erőt ad neki.
2008. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem speciel a szőrös férfiak jönnek be, azaz a lábáról, mellkasáról semmiképp ne szedje le, számomra az undorító. egy férfi legyen szőrös..
2008. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
egyezem az elottem szoloval! egy ferfi legyen szoros! mndenhol! talan honaljban ne, meg azt se szeretem, ha vkinek pl szakalla van, nem szeretem, ha szur a szajuk :) a kopaszodas meg nem betegseg :D es nem szamit, ha egy ferfi kopaszodik, az a dolga, ha genetikailag olyan! :)
2008. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nos hát a szerszám körül MINDENKÉPPEN!!

Ha ott szőrös akk senki se várjon tőlem orális kényeztetést.Amúgy meg a hónalj és a hát ami alap.

A seggszőr az tualdonképpen nem zavar ott nem igazán tevénykedek.

2008. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom tudjátok-e a hónaljszőrnek semmi köze az higiéniához vag yaz ápolatlansághoz. ez is csak divat kérdése. igazából nem higiénikusabb ha hiányzik.Még biológiais funkciólya is van.Úgy mint a fanszőrzetnek. A feromnok ott sokkal jobban megragadnak és könnyebb eldönteni,hogy vonzó-e számunkra a másik vagy sem.Információt nyerünk velük a másikról. Gondoltam leírom.

Mi a helyzet a lábfejszőrrel.Még a lábujak is azok.

Senki nem szokta a párj aseggét sex közben megfogni vagy végigsimítani? Hamaga a farpofa szőrős? Nemközte? A jobb és bal húsdarabokra gondolok?

A felkar?Egy szőrős bicepsz?

Igen,ha szőrös a járomcsont is? Az arcának az a része is ahol nem borotválkozik? Nem csak ott ahol egyébként szőrös szokott lenni hanem a a a járomcsonton meg a környékén?

Kézfej?

Titeket nőke ennyire nem taszít a férfi durva testszőrzete? Nem lenne jobb ha síma lenne amikor végigsímítod? Ez most kicsit meglep.

Borosta? (Én meg szoktam hagyni egy darabig)

2008. nov. 4. 20:25
 10/17 anonim ***** válasza:
Hat nekem olyan szoros ember nem is kene..az en baratom nem szoros annyira a hata egyaltalan nem az a kezfeje sem a felso teste se nagyon(Epphogy) pont jo de o leszedi ott mondjuk.A segget imadom, es megis fogom de kivul nem szoros:):D Szal ha ilyen osember lenne a csavo akkor en ha meglatnam ott abba is hagynam a vele levo kapcsolatot!Olyanba nem is tudnek beleszeretni!(egyebkent az elso valaszado voltam ismetelten...)
2008. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!