Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy beugrós munkahelyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy beugrós munkahelyem ahol beszoktam segíteni mikor nem dolgozom. Van egy fiú akivel az eleje óta egymásra hangolódtunk. Mit tegyek vajon?

Figyelt kérdés
Igaz van baratnoje 9 hónapja. 3 hónapja tart közöttünk egy olyan kapcsolat,hogy az elején mindennap munka után együtt voltunk kicsit,csók is volt,több nem.Majd ez 1 hónapra abbamaradt mert nem mentem oda dolgozni,de szinte mindennap eljött hozzám beszélgetni munka után aztán ment haza a barátnőjéhez. Már nem olyan a kapcsolatunk mint az elején,akkor szinte forrt köztünk a levegő,keresett mindennap,félt,hogy elveszíthet. Most már nem így van,alig keres,de ha meg munkában vagyunk akkor meg rajtam lóg. 3 hónapja beszéljük,hogy akkor legyen valami,de ő csak azt hajtogatja,hogy ő most nem tud többet nyújtani mert van barátnője,de ő is velem akar lenni. Legyünk titokban együtt egyenlőre. Szerintetek várjak vagy hagyjam őt? (Kezdem megszeretni) vagy mit csináljak? Hülyének néz?
2018. szept. 8. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
jogosan
2018. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!