Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán tetszettem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán tetszettem neki?

Figyelt kérdés

Voltunk 1 lagziba,ahol volt 1 srác. Nekem már első perctől nagyon szimpatikus volt,ezért elég gyakran oda-oda pillantottam,ahol Ő volt. Ő is elég gyakran visszanézett,de a barátnőjével volt. A kajálás után táncoltam,de egyszer leültem pihenni,oda jött,megfogta a kezem és visszahúzott. Nagyon aranyos volt meg minden,és a barátnője hamarabb elment aludni,de Ő ott maradt,és tánc közben egész végig vigyorgott rám,meg egyre közelebb jött.

Én 15 vagyok,Ő lehetett vagy 25...


2010. jún. 21. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Is this loli?
2010. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi bajod van? :D
2010. jún. 21. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Yes. This is Lolita :)
2010. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.Ott volt a barátnője.

2.10 év korkülöbség van köztetek,számára Te még gyerek vagy.Szerintem csak szórakozni akart,vagy fitogtatni a vonzerejét.Ne dőlj be ilyeneknek.

2010. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!