Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a combomra került"az"és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a combomra került"az"és bugyi volt rajtam bekerülhet a hüvelyembe és ha megvan és tampont használok és a srácnak aki szintén boxerban volt előváladékos lett a boxere és hozzáértem és utána 1 órával később (kb) kicseréltem a tampont lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 17:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

persze.attól is terhes lesz, ha rád néz!


hogy lehetnél már ettől terhes?volt már felvilágosító órád??!

2010. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Kicsi rá az esély, de ha akkor menzeszelsz, akkor nincs érett petesejted. Ha kb a 13. napnál jársz a ciklusban, akkor kezdhetsz aggódni.

De egy ismerősöm így esett teherbe 13!!! évesen

Ciki.

Kicsi, de meg van rá az esély

2010. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Mendus ***** válasza:

Hogyne, 3-as ikrekkel...



Jézus, ez akkora szánalom, minek csinálod, ha nem tudod a következményeket, te jó éééééég!!

Amúgy meg NEM LEHETSZ TERHES...!

2010. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

hogy ért hozzád? megsimogatta a válad? vagy mi?

lehet, hogy zavarban vagy, de ne légy ilyen szűzies. ez egy anoním oldal vállald fel nyugottan bármilyen cikinek is érzed. senki nem tudja, hogy ki vagy te.

szóval szépen pontosan KIFEJTVE írd le, hogy hogy és hol ért hozzád.

de amúgy sztem nem vagy terhes.

2010. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy???

A 11 éves húgom is felvilágosultabb!!!

Te jó ég

2010. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Jányom. A spermiumsejt nem valami okos. A combodról elmászik, elúszik, elkúszik, elevez a hüvelyedig... ne hülyéskedj már!

Felvilágosító óra kellene.

2010. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
nem szoktál kezet mosni tampon cserélés elött???
2010. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem ért hozzá a nemiszervemhez sem a kezével,sem a nemiszervével,de én lehet hozzáértem az előváladékos boxeréhez és kimentem később tampont cserélni és mivan ha akkor bevittem?!De nem emlékszem rá,hogy hozzáértem-e,de szerintem nem.Bár nem emlékszem...:S
2010. jún. 21. 18:04
 9/19 A kérdező kommentje:

De igen szoktam és most az 1x kimaradt és ezért is vagyok olyan ideges..

És nem,nem 8 éves vagyok és valószínűleg azért írok mert ideges vagyok miatta.

2010. jún. 21. 18:05
 10/19 anonim ***** válasza:

Tampon csere előtt KÖTELEZŐ kezet mosni!Nem csak akkor,ha éppen ilyesmi van,hanem mindig és mindenhol.Komoly fertőzéseket lehet összeszedni,ha ezt nem teszed meg.



Amúgy szerintem nem leszel terhes ettől.

2010. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!