Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SoS Menjek vagy ne menjek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SoS Menjek vagy ne menjek? Vagy csak lejáratnám magam?

Figyelt kérdés
Egy "barátnőm"(azért írom "jelbe, mert inkább csak érdek barátok vagyunk) meghívott egy buliba. Ezzel nem is lenne gond, szívesen elmennék. De legutóbb, mikor az ő városukba voltam bulizni nagyon leittam magam(semmire nem emlékszem, úgy cipletek be a házba, hánytam) és emiatt egy srác elmondott engem ott mindennek(ez egy olyan fiú, aki nagyon bunkó, de mindenki odáig van érte), mikor már kicsit józanabb voltam. De persze ő is rengeteget ivott nagyon berúgott. Ebben a buliban ott volt az a srác is, aki már jó ideje dobogtatja a szívem, és egy másik is akivel kavartam régebben. Úgy érzem nagyon lejárattam magam, ennyit eddig még soha nem ittam... és szégyellem magam miatta. Ezért gondolkodom azon, h talán ne menjek a mostani buliba. Szerintetek?? Mit tegyek??
2010. jún. 21. 12:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szerintem is menj el,de ne igyál sokat...

csak egy -max 2 pohárral...

ne foglalkozz a többiekkel velük is megtörtént már...

2010. jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Lépj tovább,és lgy büszke,mássla vond magadra a figyelmet ne az ivással...
2010. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!