Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legtöbb, amit megtennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legtöbb, amit megtennétek a szerelmetekért?

Figyelt kérdés
mondjuk ha lenne barátnője/barátja
2010. jún. 20. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmit.

Ha a szerelmemnek lenne barátnője?

Én vagyok a barátnője, de amugy értelmetlen a kérdés kicsit:D

ÉS bármit megtennék érte, mert imádom:)

17/L

2010. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jó, akkor úgy fogalmazva, hogy nem te lennél a párja, hanem nézned kéne, hogy az akit te szeretsz, mást szeret. nem kell szőrszálhasogatni bakker :D
2010. jún. 20. 20:05
 3/11 anonim ***** válasza:
pl keresnék valaki mást
2010. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
amit most.. ápolom a lelkét meg a szívét hogy ne sírjon állandóan és vigasztalgatom minden nap :/ 16/f
2010. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megküzdenék érte két döglöt tigrisel is

16L

2010. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem érdemes feladni érte semmit az biztos...én megtettem, nem is keveset adtam fel magamból és az életemből, soha többet nem csinálok ilyet, olyanért meg pláne nem, akinek nem is kellek...
2010. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem nézném, hogy akit szeretek mással van, mert alapból azt szeretem aki velem van :D

Nem szőrszálhasogatok, de ki az a hülye aki nézi a szerelmét mással?:D

2010. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de, amit te csinálsz az pont szőrszálhasogatás :D hagyd abba :D
2010. jún. 20. 21:34
 9/11 anonim ***** válasza:
én megküzdenek érte...közölném vele, hogy mit érzek iránta...ha nem is lesz semmi, így legalább 20 év múlva nem azért fogom a fejem a falba verni, hogy mi lett volna, ha szerelmet vallok a lánynak, hanem büszke leszek magamra, hogy legalább megpróbáltam...
2010. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy békén hagyod és nem próbálod meg szét.kúrni a kapcsolatát. Valamint elfogadod, hogy Ő nem szeret téged.
2010. jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!