Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (rövid a kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (rövid a kérdés, hosszú a magyarázat) :D

Figyelt kérdés
a volt barátommal megint alakul a dolog (szakítottam vele fél éve,de még mindig szeretem) és ő mondta hogy ha tényleg megint akarom akkor nekem kell először lépni mert én szakítottam vele. Minden nap beszélünk telefonon (3-4 órát), hétvégén szórakozóhelyen ha összefutunk akkor is beszélünk, partyzunk. Nyáron elég sokat szoktam látni mert egy helyre járunk fürödni és ma is megbeszéltük hogy megyünk. Odajött és beszéltünk.( meg bedobta a labdát hozzám "véletlen" hogy oda kelljen jönnie, dobálták a labdát a haverjával és odajött hogy takarjam el meg minden :) ) És már egy hónapja ez megy hogy állandóan beszélünk meg ő is mondta hogy megint érdeklem, csak az a baj hogy van egy lány akivel elég jóban vannak, de nem járnak. Nem akarok vele se szemét lenni de engem nagyon érdekel ez a fiú és szerintem én is őt még mindig. Ma fürdés közben odajött és dumáltunk, hülyéskedtünk, elég közel volt hozzám, és arra gondoltam mi lenne ha egyszer csak megcsókolnám, szerintem akkor rájönne hogy én tényleg akarom. Szerintetek hogy reagálna? fiúk ti hogy reagálnátok ilyen helyzetbe erre?
2010. jún. 20. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Tini lávsztori.
2010. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elárulhatnád a korod és a pasid korát is, mert úgysem tudják kiről van szó. Inkább nálad kérdéses ha otthagytad, miért?
2010. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16/L 18/F mert nem akartam lekötni magam...
2010. jún. 20. 20:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha közel van, és látod, hogy ő is várja/akarja, csókold meg! ;D
2010. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hú de aranyos sztori!!! Gyertek össze még egyszer!!! Kezdeményezz te, lehet hogy már csak a te jeleidre vár!
2010. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Számomra kicsit zavaros a sztori ... Fél éve nem akartad magad lekötni, de most már igen? Meg hogy "Ma fürdés közben ODAJöTT" és "Szerintetek hogy reagálna?"... most akk megtörtént, vagy nem ?


Nah mindegy ... Ha lesmároltál volna, akkor amikor közelvoltunk egymáshoz, akkor biztosan tudnám, hogy te ezt akarod. De így azt gondolnám, hogy nem is annyira vagy biztos a dolgodba.


Tanács : Mond meg neki, hogy találkozni akarsz vele, vagy simán fussatok össze valahol, és ne hadd ki azt a dolgot, mikor közel van hozzád !!!

2010. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

sztem ez tök aranyos...:)

de nem biztos,hogy a fiú le akarja kötni magát.....és ha szereted és jól érzed magad vele akkor miért ne lennétek együtt???

ha mégis leakarja magát kötni akk érdemes tisztázni a dolgot mielőtt még nagyon megbántanád,ha sokáig együtt vagytok és nagyon megszeret fájdalmasabb lehet a szakítás.......szerintem...:)

2010. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet. Nagy baj nem lehet, max elhajt, de akkor legalább bebizonyosodik h mit is akar :-)
2010. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem ugy gyere vele ossze ujbol,ha nagyon kis hulyesegen vesztetek ossze,es valtatok el. mert ha sok veszekedes volt,es olyan helyzetek amik most is ugyanugy adodhatnak es szinten kellemetlensegek szarmaznak belole, akkor nem eri meg....hisz par honap es ujbol szakittok,es ujra kezdodik a fajdalom.
2010. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!