Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy srác nagyon nyomul rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác nagyon nyomul rám, elegem van belőle! Hogyan rázzam le kíméletesen?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit pár hónapja megismertem. Egyik közös havertól tudom, hogyy szerelmes belém (nem bejövök neki, hanem szerelmes)

Mióta ismerem, azóta neki is csak az az egy busz megy be a városba, amelyik nekem, ráadásul ugyanabból a buszmegállóból. Eddig amúgy egyszer sem láttam a buszon.

Nem tudtam mit tenni, nem tilthattam meg neki, hogy ne menjen azzal a busszal. És ugye dumálnom is kellett vele, mert rámköszönt. Ezért jópofiztam neki, de nagyon ki voltam tőle, alig vártam, hogy békénhagyjon.

Most végre nyár van, nem kell reggelente taliznom vele a buszmegállóban, hiszen nincsen suli.

De msot is minden nap zaklat szinte. Hívogat ide-oda, smseket írogat. Már azt hazudom nkei, hogy buliban vagyok, de akkor sem hagy békén. Már nagyon elegem van belőle. LEGutobb nagyon beszóltam neki, SMSben leüvöltöttem a fejét, de erre még ő kért bocsánatot..-.-

És mert jópofiztam neki, hiszen nem tudtam márt tenni, lehet, hogy az hiszi, hogy esélye van nálam, vagy bírom. DE NEM ÍGY VAN!! Leeshetne neki, mert sohasem sumáltam vele túlságosan, csak hát ottvolt és nemakartam, hogy berágjon rám, mert minden reggel taliztunk.

De már 1 hónapja az van, hogy elegem van belőle. Ha meghallom a nevét kiráz a hideg. Dühös leszek ha smst ír, vagy látom, hogy ő hív. Rosszul vagyok tőle! Azt akarom, hogy békén hagyjon örökre, mintha nem is létezett volna. LEszívesebben levágnék neki egy pofont, csak mert megisemrt engem. Egyszerűen utálom...CSak azért mert van.

Tudom nem szép dolog, de utálatot érzek iránta, mert már nagyon nyomul!

Mit csináljak? Hogyan rázzam le kíméletesen?

14/L


2010. jún. 20. 12:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
5%
Nem kisp*cs, nagyp*cs, és a lányokat meg kell törni, mint a sósperecet.
2010. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

JÓlvan, nemazért írtam ide, hogy nekem itt csináld az agyad..;) Elhiszi+ mindeki, hogy milyen nagymenő vagy, és max. 13 éves. Ja és közben azért tudjuk, hogy csak csináld a húúdenagyfiút!

Menj vissza anyucihoz és kérdmeg, hogy magyarázza el, hogyan szerezhetsz csajt, mert így nem, az tuti ;)

2010. jún. 20. 12:31
 13/24 anonim ***** válasza:
Jó, mondd meg, hol laksz, meglátjuk, mit fogsz mondani. ;))
2010. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Tata, kikerics utca 13.

Várlak..;) (meg apum is ...:D)

2010. jún. 20. 12:33
 15/24 anonim ***** válasza:
Hát bátor vagy, de mivel úgysem valós a cím... Mondtam, hogy 27 éves vagyok? :D
2010. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Tényleg nem valós cím..;)

Azért köszi, nemtudom te hogy vagy vele, de én jól szórakoztam...<3

Azért rendes válaszok jöhetnek..:D

2010. jún. 20. 12:36
 17/24 anonim ***** válasza:

Csinálj valami undorítót a jelenlétében :D


AZ tuti garancia. Pl fikázz, pukizz, büfögj, vagy köpj egy pár turhásat :D

2010. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"sumáltam vele túlságosan"


ez mi a rákot jelent?

2010. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
dumáltam akart lenni..^^
2010. jún. 22. 15:17
 20/24 anonim ***** válasza:

Szia, csak pár tanács.


Ne utálld! Ha így állsz hozzá aazal csak kihozod belőle a bizonyítási vágyat. Ráadásul jogtalannak fogja tartani az érzésed, hiszen nem tett semmit a károdra, emiatt méginkább az jön belőle, hogy el legyen ismerve, hogy ő egy valaki. Ráadásul az utálat tényleg nem jogos. Te egyszerűen csak nem akarsz vele kapcsolatot, és el szeretnéd érni, hogy ne is próbálkozzon, mert mindkettőtöknek így jobb.


A megnemértett szerelmes ember eléggé instabil állapot. Ne várd el tőle, hogy magától rájöjjön, hogy logikusan most odébb kéne állnia. Te vagy az, aki tisztában van a helyzettel. Ha változtatni akarsz a mostani állapoton, neked kell lépned.


Annyit biztosan megérdemel, hogy egyenesen mond meg neki a NEM-et. A köntörfalazásba, célzásokba, akármikbe bele fogja magyarázni magának az igen lehetőségét.


Amikor közlöd vele a tényt ne támadj, mert ha bármivel jogosan megsérted, az őt mégjobban összezavarja, és védekezni fog, az meg hosszú parttalan vitához vezet. Azon a tényen túl, hogy te nem akarsz tőle semmit, ne mondj neki olyat, ami bánthatja az önbecsülését.


Tedd érdekeltté a helyzet elfogadásában. Éreztesd vel, hogy jóljár, ha beletörődik. Adj utat a méltóságteljes visszavonulásra. Valami ilyesmi működhet:

"Béla, szimpatikus és jófej srácnak tartalak, de nem vonzódom hozzád, nem te vagy az esetem. Azért akartam beszélni veled (azért írok), hogy ezt tisztázzuk, mert az utóbbi időben rengeteg jelből úgy érzem, mintha te vonzódnál hozzám. Lehet, hogy tévedek, és nincs ilyesmiről szó, de ha mégis, akkor jobb tiszta vizet öntenünk a pohárba. Szeretném, hogy tudd, hogy a kapcsolattól való elzárkózásomon kívül a legjobbat kívánom neked, és ha nem érzek felőled semmi olyat, ami ilyen próbálkozásnak érthetnék, akkor jó barátok is lehetünk. Ha csak félreértettem a viselkedésed, és nem éreztél a barátságon túl semmi vonzalmat irántam, akkor is kérlek az együttműködésre, hogy ne is érezhessek ilyet. Ez nekem fontos lenne. Köszönöm, hogy segítesz, puszillak, Zsuzsi"


Nyilván fogalmazd át saját szavaiddal, és jobban működik szóban, de ha bátortalan vagy, levélben is mehet, csak utána ne zárkózz el a találkozástól. Nem könnyű úgy nemet mondani a másik szerelmére, hogy az egyértelmű is legyen, de ne sértsd az ő méltóságát. Most ez a feladatod :)

2010. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!