Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak a figyelmes segitők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a figyelmes segitőkész férfiak akik felsegítik a kabátodat, átadják a helyet a buszon, kinyítja az ajtót elötted?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 10:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó! Ha másrt nem is, azért hogy ne nézzen le utána.


Amúgy meg elég g*cik az emberek, már nem azért... Májusban 2 alkalom is volt, hogy valaki elesett tőlem nem messze, és mindketten a Móricz Zsigmond körtéren. Egyik egy bácsi volt. Kb 2mp ideig gondolkodtam, aztán odafutottam, hogy segítsek neki.

AZtán 3 héttel rá egy lány esett el a szemem láttán. SZegény jól orrabukott. Leesett a vércukra. Egy pillanatig sem gondolkodtam, hogy amúgy lenézne-e vagy ilyesmi. Ugy halkan elmormogtam, hgoy "óó wazze..." és már futottam is, mert tudtam, hogy a sok retkes sz@r hangya (igen, a többi ember, aki nem segít) csak nézi, hogy mi történik, mint ha az idétlen sorozatát nézné. Persze miután már odamentem, utána már ők is oda mertek menni, de biztos vagyok benne, hogy amúgy senki nem ment volna oda, vagy csak percekkel később. VÉgül a lány kisebb sérülésekkel megúszta, és bekisértem az egyetemre, mert épen vizsgája (vagy zárthelyi..?) volt.


Kedves utolsó előtti: nem jöttünk ki jól, azért mentünk szét.



F21

2010. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Azt hiszem kipusztultak, a feministák kivégezték mindet.
2010. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem pusztultak ki, csupán manapság már inkább azért kap egy férfi gúnyos megjegyzéseket a háttérből, ha pl. átadja a helyét egy lánynak. Tapasztalat. Ergo bunkónak lenni divat.
2010. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az egyenjogúság nagyon betett nekik, az biztos.

Te is az egyenjogúság ellen harcolsz?

Különben ugyanis az ugyanilyen nőket is hiányolnod kellene! Hány nő segíti fel a férfi kabátját (mert a férfi kabát sem magától megy fel, ott is jól jöhet a segítség) vagy nyitja az ajtót, adja át a helyét, ha a férfi gyenge, elesett, sok csomaggal van vagy álmos? Te már láttál ilyet, egyet is?


Én inkább olyat látok, hogy megyek vásárlásból, megpakolva, mint egy teherhordó állat - jön szembe pár nő, üresen, lötyögve - és egy millimétert nem térnek ki, nekem kell kitérnem.

Régen ez természetes volt - ma már (tudtommal) egyenjogúság van. De hol?

2010. jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Valószínűleg még alszik otthon. A párom figyelmes, segítőkész, udvarias.

De ismerek még jó néhány udvarias férfit. Nem vesztek el, csak azokkal, akik tényleg olyanok, hogy nem érdemlik meg, azokra nem "pazarolják" az udvariasságot.

2010. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság pont az ellenkezőjére szocializálódnak a fiatalok!
2010. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Senki nem adja át a helyét a buszon egy fiatal lánynak, hol élsz te?

Legalábbis én még ilyet a 23 évem alatt nem láttam.

2010. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem arrafelé közlekedsz, ahol én...


F21

2010. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!