Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak a figyelmes segitők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a figyelmes segitőkész férfiak akik felsegítik a kabátodat, átadják a helyet a buszon, kinyítja az ajtót elötted?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 10:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Ezt miért ebbe a kategóriába írtad? Talán szexelni szeretnél olyannal aki át adja a helyet a buszon?
2010. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Pl itt :)

Na az ajtót csak akkor nyitom ki , ha megyünk valahova, mert ugye oda a pasinak kell belépni először,és az ajtóba megvárni a lányt (aztán lehet, hogy amúgy is kis szoktam nyitni, ha itthon vagyunk, de nem emléxem így konkrétan)


A kabát feladásnál akkor szoktam segíteni, ha pl valami passzosabb darab. De azért ez valamilyen szinten egy ítélet is a lányról. Vagy nem tudom, lehet hogy csak nekem van ilyen hülye sztereotípiám. VIszont a széket mindig kihúzom neki, és ha már rajta csücsül, akkor beteszem (lánnyal együtt) az asztalhoz :)

De szerintem a figyelmesség nem csak az általad említett dolgokban nyilvánul meg. Hanem abban is, hogy megkérdezem, hogy szomjas-e, kényelmesen ül-e stb. Ez utóbbiak nem olyan látványos dolgok, de szerintem jól tudnak esni.

A buszon meg alap, hogy nem foglalom el az egyetlen helyet, amikor barátnővel vagyok. (amúgy is át szoktam adni a helyemet az időseknek, kisgyerekeknek, kismamáknak, és néha még 1-1 aranyos, de fáradt arcú lánynak is. Mellesleg nincs barátnőm...

2010. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ez SZERELEM szex kategória nem csak szex
2010. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ezt találtam szimpinek ha nem akarsz rá válaszolni nem kötelező de hülye kérdéseket ne tegyél fel!
2010. jún. 20. 10:21
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, akik átadják a helyet,kinyitják az ajtót, de egy idegennek mégis ki segítené fel a kabátját? Ezt inkbáb akkor kapod meg, ha már kialakulóban van vmi, menj és ismerkedj, akkor találkozol ilyennel
2010. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen férfiak csak olyan nőkkel teszik ezt akik meg sem érdemlik.
2010. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Na kedves utolsó...

... az én volt barátnőm megérdemelte!


F21

2010. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
kedves utolsó !akkor miért nem vagytok már együtt?
2010. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

:D

mert nem fogom pazarolni az időmet a mai nőkre...

múltkor is egy plázacicát odacsípett a villamos, de nem léptem oda segíteni szétfeszíteni az ajtót. úgy is lenéz engem, akkor meg minek járna neki segítség?

2010. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

Valahol ott, ahová a manapság egyre jobban szaporodó pénzsóvár, beképzelt, buta libák zavarták őket.

(nekik nincs igényük ilyenekre és amire nincs kereslet, hamar eltűnik...)

2010. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!