Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják a lányok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják a lányok, hogy valami őrült tüzet látnak a szememben. Pedig ez csak vágy, hogy őrült-e, ehe, hát azt nem tudom. Hol vannak az olyan lányok, akik nem félnek az igazán nagy érzelmektől?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nem ilyen happy papucsos párkapcsolatot akarnak, hanem igazán szenvedélyeset, amikor az ember magán kívül van, szinte fogaival szántja fel a másik bőrét?
2010. jún. 19. 21:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mit szívtál ember?
2010. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Feromont, de dögivel.
2010. jún. 19. 21:09
 3/25 anonim ***** válasza:
Látom megártott. Szívj egy kis friss levegőt is.
2010. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon adja a probléma amit a kérdező felvetett. Hát keresni kell :D
2010. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
21:11-nek teljesen igaza van.keresni kell,aztán majd találsz.
2010. jún. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
A mai lányok többnyire csak az egyéjszakás kalandokból élnek. Nincs könnyű dolga annak, aki szenvedélyes, értelmes, tüzes csajt keres - esetleg hosszú távra.
2010. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Igen, két véglet van, van ez a partyrib, megy a dugás, röhögve nyelvezés, dugás, aztán semmi... Másnap már megy tovább...

A másikat meg taktikázósan, alattomosan kell becserkészni, aztán meg megijed egy kis eksöntől...

Meg ugye van az a papucsos műhappy, puszi-szájrapuszi, menjünk el piknikezni, beszéljünk a kutyákról stílus...

Igazi vad lány kellene, akivel néha harcolni kellene, de tudnám, hogy nem szúr hátba, szenvedélyt akarok, igazi, vérforralót.

2010. jún. 19. 21:20
 8/25 anonim ***** válasza:

21.11 vagyok


Vágom miről beszélsz. Minden megvolt a mostani csajommal fél éven keresztül... aztán kihült. És nincs pofám csak ezért mást keresni.

2010. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Hány éves volt? Csak hogy tudjam, mégis hány éves korban lehetne ilyen lányokat találni...
2010. jún. 19. 21:28
 10/25 anonim ***** válasza:

Bármelyik tipusú csajból elő lehet ezt csalni.Csak rajtad múlik.

Lehet,hogy az időzítésed nem az igazi náluk.

2010. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!