Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy fiú ismerkedésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú ismerkedésnél elárulja hogy szereti a macskákat azzal jó pontot szerez nálatok?

Figyelt kérdés
Én szeretem a macskákat.Régen volt is macskám csak mivel én sokat dolgozok és keveset tudtam volna foglalkozni vele ezért elajándékoztam.De jó helyre került
2018. júl. 29. 21:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
26%
Nálam közömbös. Sokkal jobb pontot szerezne, ha azt mondaná, hogy a gyerekeket szereti.
2018. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel én is szeretem a macskákat és van is, több is.
2018. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem ez alap, úgyhogy inkább nem szerez rossz pontot... :D

Jó, ez nincs teljesen úgy, nekem OK, ha nem szereti a macskákat, csak a békákat, kígyókat, pókokat, gyíkokat, denevéreket, csigákat, patkányokat és minden mást, amit én.

Úgyhogy nekem általános állatszeretet kell, persze a vérszívók s effélék kivételével.


Kifejezett macskautálat kizáró ok, macskakedvelés előny. Mivel szeretem a macskákat és hozzávetőlegesen van is nekem olyan (bár ők nem tudnak róla és hetek óta másutt grasszálnak, szabad lények).

2018. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen a macskák szeretnek csavarogni
2018. júl. 29. 21:53
 5/12 anonim válasza:
Nekem jó pont, már nem azért kifejezetten mert a macskákat szereti, én az állatszeretetet értékelem és az fontos nekem. Sokat elmond egy férfiről (meg alapból emberről) hogy hogyan viszonyul az állatokhoz.
2018. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én szeretem az állatokat.Jó lenne olyan helyen dolgozni,ahol állatokkal foglalkozhatnék
2018. júl. 29. 22:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Én papagájos vagyok, szóval csak olyan macskás tud nálam jó pontot szerezni, akinek vagy nincs éppen macskája, vagy olyan macskája van, aki nem vadászik a madarakra, és összeszoktathatók, nekem ugyanis van papagájom, és nem fogok tőlük megválni. :-)
2018. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jo pont.
2018. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok csaj, de mit értenél itt macskaszeretet alatt?


Mert általában ez a nem mindegy.


Nekem is volt macskám még a kertes házunkban, bírtam a macsekot, összejátszottunk mindenfélét, de "nomád-tartáson" volt, éjjel kintvolt ha nem volt hideg vagy nem volt épp beteg.


A "kiccica puszisállat" jellegű öregasszonyoktól viszont hányok. Macska nem való abba az ágyba amiben az emberek alszanak. Ahogy az étkezőasztalra és egyéb helyekre sem. Nappaliba azt tesz amit akar, de a háló, konyha, wc tabu. Kiskorában 1-2 siccelés után meg is tanulta, sosem nem okozott ez neki "lelki törést", kialakított magának pár helyet a nappaliban, azok voltak az ő helyei, ottvoltak a játékai, a terasz full az övé, az udvart meg védte más kandúroktól.


De most így "társasházba" nem fogadnék macskát. Egy nagyobb felségterülethez szokott, izgága-kalanozó állatnak nem való egy ingerszegény lakás. Aki meg mindent átalakít Cirmi miatt, az meg hülye.


Szóval bentlehet egész nap ha olyan kedve van (kivéve, ha randalíroz), de éjjel és piszkítani szíveskejen kint. Kellemes kis "cicaházat" barkácsoltunk oda, télen melegít, nyáron kis átalakítással szellős, ott is szokott lenni, ha nincs kedve kalandozni.

2018. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen a macska jobban érzi magát kertes házban
2018. júl. 29. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!