Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasifogó tippeket tudtok adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasifogó tippeket tudtok adni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 20:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
nincs.....vagy eljársz helyekre és ismerkedsz v netes ismerkedés és ha szimpi talizol vele ennyi és nincs tipp me csak magadat kell adnod! akinek az nem jön be avval ne is lépj "további" szintre :)
2010. jún. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nézz ki jól...:D
2010. jún. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Háló.

Rádobod és megvan.

2010. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

és mi nálatok a jó kinézet???:D

soha nem lehet tudni....

mindig mondjátok hogy jujj de utálljátok a k.vás csajokat, aztán közbe rájuk nyomultok....

2010. jún. 18. 20:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a pasim ezzel fogtam meg, azóta csak ezt eszi.

Pasifogó szelet.(Y);D


[link]

2010. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok csajok van 1 bibi. Vannak a félénk pasik, meg a félénk csajok, akiknek nincs barátjuk/barátnőjük. Na most már amennyiben ez a két tábor találkozna... Na de ez lehetetlen, maradjunk a földön. Szoval szerintem veled 2 probléma lehet 1 : csúnya vagy(bocs) , vagy 2 : vannak jelentkezők, csak elhajtod őket, mert neked a szőke herceg kell(ami manapság nem járkál minden utcasarkon) tehát kompromisszumot kell kötnöd magaddal. Nem azt mondom, hogy Quasimodo legyen az álompasi, csak valami kis esély a jelentkezőknek. Pasifogó tipp nem kell... Csak fordíts néha figyelmet az "erősebbik" nem felé is ( haha még hogy erősebb, higyjétek el nekem még a legkőszívűbb akárki is meglágyul ha szerelmes lesz ) . És egyébként nem égő, ha kezdeményezel, vagy csak többet csinálsz mint jeleket adsz. Az a baj velem, hogy én tuti nem tartozok a szőke herceg kategóriába, de azért inkább ahhoz vagyok közelebb mint a másikhoz. És mégse nekem áll a zászló. Ezt a választ sem a legjobb kedvemben írtam, mert az a baj mindennap egyre jobban tudatosul bennem, hogy nincs semmi esélyem NÁLA.

20F

2010. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csúnya :D

legalább is ezt a pasik rendesen a tudtomra adták...

viszont az a baj hogy csaj olyan pasiknak kellek akiknek van bnőjük..

én meg nem akarok velük ezek után kezdenki. de hát ez természetes...

akiknek meg nincs bnőjük, azoknak nem kellek. hát ennyi :/

2010. jún. 18. 20:42
 8/11 A kérdező kommentje:
-bocsi nem csaj han em csak:D csak elírtam :F
2010. jún. 18. 20:43
 9/11 anonim válasza:
Csak add magad, és ha tényleg olyan szép vagy, mint ahogy mondják, menni fog
2010. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én tudok egyet.. de ez titok szóval órizd meg !!! Ha el sétál melleted egy pasi akkor fogd meg.. Ez egy hasznos pasifogótipp ;)
2010. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!