Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire venné zokon a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire venné zokon a lány, meg úgy mindenki, az ismerősem közül, és sokat jelentenek, hogy én most 2-3 hétre szeretnék eltűnni a bús pics*ba, mert már ki vagyok akadva?

Figyelt kérdés
Összejönne mással a lány (nem vagyunk együtt)? Elfelejtenének vajon?
2010. jún. 18. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
gyere hozzám :)
2010. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
am ha tudatod velük, akk nem valószínű..első voltam :)
2010. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
de rájuk vagy kiakadva? mi a baj?
2010. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Főleg a lányra.
2010. jún. 18. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy kiakadva? Mesélj:P
2010. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok 2 oldalnyi szöveget összedobni most.
2010. jún. 18. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok együtt akkor bárkivel bármikor összejöhet, nem?
2010. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért nem. Van valami köztünk. Valami szappanoperaszerű. Valami különleges, úgy érzem.
2010. jún. 18. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:

attol hogy eltünsz két hétre nem lesz semmi jobb söt roszabb, én most vagyok tul egy szakitáson, persze énis bezárkoztam egésznap sirtam ithon, de ez nemjo, ienkor kel elmeni bulizni és társaság közé járni, mert ha egyedül vagy és üldögélsz valahol csak gondolkodol hogy most miért, miért is tete ezt velem, lehet valamit nem mondot el, és csak gondolkozol gondolkozol és emészted magad ezen az egészen, legalábis én velem ezvolt, de amikor kimentem a barátaimhoz, és velük hülyültem oan jol éreztem magam, és elis felejtetem arra az idöre a fiut ha eszembe is volt nem volt idöm szomorkodni mert valameik haver megnevetetett , szoval ne zárkozz el a világ elöl:D

16L

2010. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!