Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Adjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Adjatok tippeket?!

Figyelt kérdés

Este írtam ki egy kérdét és ehhez kapcsolódik egy újabb.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Reggel beszéltem a barátnőmmel és azt mondta,hogy mondta neki a fiú,hogy milyen csendes vagyok:)

Én ezt nem így érzem,bár tényleg nem én voltam a társaság középpontja,de pl. őt akkor ismertem meg.Idegen társaságban annyira nem vagyok beszédes.Ha minden igaz ma megint találkozunk:)

Szeretném ha észre venne és nem csak úgy mint haver.

Sosem volt még barátom és elég béna vagyok pasizás terén.Ezért kellene néhány tipp.

A mosolygással nincs gond,mert alapból olyan a társaság,hogy nagyon sokat nevetünk;)

Nem szeretném,hogy a többiek észre vegyék,hogy tetszik nekem a srác.

Mit tegyek?Tippek?

15/L


2010. jún. 18. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
dönts már el, hogy mit akarsz: Észrevegyen a srác, vagy a többiek ne tudják meg, hogy tetszik neked. A kettő kiüti egymást. -.-
2010. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz... sztem sem megy együtt a kettő. És mivan ha esetleg összejöttök... akk is titkolod a többiek előtt? Hát az nem menne. Szal sztem mondd meg neki h tetszik neked, ez a legegyenesebb :)

sok sikert!

2010. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az a baj,hogy ha a többiek megtudják a fél város és vele eggyütt az egész suli tudni fogja...azt meg nem akarom,mert mi van ha nem jövünk össze.

2010. jún. 18. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:

az miért baj? foglalkozz magaddal, és ne adj más véleményére :) hidd el nem fognak cikizni ez miatt! :)

csak bátor legyél! (előző vok)

2010. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!