Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy oldjam meg? Így hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy oldjam meg? Így hogy közeledjek és mit remélhetek?

Figyelt kérdés

Semmiféle tapsztalatom sincs a lányokkal,nőkkel.

Eddig csak egyszer voltam nővel amiért fizettem,de azt nem tartom igazi tapasztalatnak. 27 éves vagyok.


Nem merek a ányokhoz közeledni,mert béna vagyok,

,semmennyi gyakorlatom sincs,nem tudok mit felmutatni ennyi idősen,önbizalom a béka fenek alatt, a szexben is rossz vagyok.

Még csak az egyéjszakás kalandokra sem startolhatok rá emiatt.

A korombelieket a nők meg tanítgatni akarják.

Már elvárás van velük szemben és nem csak az ágyban.


Mindenféle tapasztalat hiányában,hogy közledhetnék bárkihez is vagy mit csinálhtok,hogy ezek ne jelentsenek gondot a nőknek,de engem se zavarjon a próbálkozásokban ha valah is fogok.


Kellene némi tapasztalat és sikerélményaz önbizalomhoz,de önbizalom nélkül meg ezeket nem tudom megszerezni.


2010. jún. 18. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
22es csapdája.
2010. jún. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, egyszer valahol el kell kezdeni! Senki nem született úgy hogy tudja már ezeket a dolgokat.

úgyhogy szerintem 27 évesen itt az idő:$

2010. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sonyk750i ***** válasza:
Baj van, baj. Volt az MTV műsorai között egy Wanna come in? Című műsor. Az pont ilyen srácokból próbált meg sikeres ember varázsolni több kevesebb sikerrel. Nézd meg az összes részét valahonnan. Vegyél magadnak új ruhákat, járj el kondi terembe és mellre eddz többet. Biztos forrásból tudom, hogy a csajok egyik kedvence. Kérdezz más embereket is meg. A kinézeteddet is módosítani kellhet, új hajstílus, új szakáll/bajusz/pájesz stílus. A megjelenés az nagyon fontos, borotválkozás a hónaljnál. A csajok a szőrös kolbászt kevés kivételel szeretik, mint mi a szőrös muffot. Járásodon, testtartásodon is lehet, hogy kell változtatni. Tanulj mai táncokat amit a klubbokban tudsz hasznosítani pl. techtonik, spy, meg a hasonlók. Járj el a barátaiddal discoba, klubbokba, sörözni. Néha csak menj el futni, vagy sétálni. Próbálj meg szóba elegyedni lányokkal. Pl. Tegyük fel, hogy futni jársz rendszeresen. Szoktál látni egy csajt aki ugyanúgy rendszeresen fut ott ahol te. Majd mondjuk 1 hét után, miután szoktad látni, hogy jön futni, próbáld meg megszólítani. Pl. Ez az új futócipője a Nike-nak? Látom, hogy te egyedül szoktál futni, zavarna, hogy ha együtt futnánk egyet? Versenyzünk egyet? Mutatnál nekem egy két hatásos nyújtógyakorlatot? És ekkor te is mutathatsz neki 1-2 dolgot, meg is érinthetet, hogy mutasd, hogy mit hogyan kell, DE ne félj, légy magabiztos a mondanivalódban is mert megérezheti és akkor lehet, hogy nem győzünk. Ha netán lefutottatok egy távot: Éves vagyok, bekapok valamit, meghívhatnálak valamire? ...meghívhatnálak valamire a nyújtógyakorlatokért cserébe? Láttad már az új XY filmet? Nem lenne kedved eljöni velem megnézni, én fizetek? A csajozáshoz kell valamennyi tőke. Ha vége az futásnak beszélgessetek és mond ez neki: Mutathatok valamit? És ekkor kezd megmaszírozni mondjuk a kezét, ez nem a legjobb, de ha a vállánál kezdenéd, akkor lehet, hogy elijesztenéd. A kézmasszázs pedig amúgy is jó, és mondjuk utánna meg felszalad a kezed a vállára és ott tovább maszírozod, kihúzod a gerincét azt mondva: Húzd ki magad! :). De ugye tudod, hogy ezek 2 emberen múlnak, ha nem akarja akkor nem fogja hagyni. Mosolyogj de ne állandóan, incselkedhetsz vele egy kicsit, mondjuk a versenyzésnél is. www.csajozasitanacsok.hu Ez hasznodra fog vállni. Próbálkozz, de ne add fel, ha egy csaj nem jön össze, tanulsz belőle, ha elutasít akkor még lehettek barátod, meg ne sértődj Nekem. Innen nekem könnyű dumálni, de én ezeket javasolom. Discoban táncolj más lányokkal, kérd meg egy barátnődet, hogy mutasson be egy lánynak. Víd meg egy italra, kérd fel egy táncra. Légy bátor, aki mer, az nyer. Vagy ha van motorod, autód és pl. a Tescoban megnézi egy csaj, kérdezd meg tőle: Hazavihetlek? Ez udvasriasabb mint a Hazavigyelek? Van olyan csajok akik a bunkóbb Machobb csávókat szeretik, ki ilyet, ki olyat. Mondj vicceket, showdereseket, azok nállunk bejönnek. Sok sikert! Nem vagyok csajozógép, de ezekkel ne mehetsz vakvágányra. Ma nem lesz csajod, talán holnap vagy utánna. Ne légy túl rámenős, azt sem szereti mindegyik. Hajrá! T. Gabi 19F Ui: Lufi mindig legyen nállad! :D
2010. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!