Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. FONTOS! Ez szemétség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. FONTOS! Ez szemétség a részemről ha belemegyek? Nekem nincs barátom. Igy nincs sex se, van egy srác tetszünk egymásnak, nem lenne több egy kiskalandnál! De neki van barátnője!

Figyelt kérdés
Szemétség ez az én részemről hogy belemegyek mivel neki ott van egy lány!DE a srác mesélte hogy többször megcsalta!
2010. jún. 17. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem.
2010. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
részedről meg a pasi részéről is szemétség.
2010. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akk meg már mindegy, ha a srác egy hímk*rva
2010. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
aljas gusztustalan dolog lenne a részedről. remélem veled is ezt fogja tenni egy srác ha ebbe belemész.látszik nem voltál még szerelmes, tudnád mit érezne a csaj ha kiderülne
2010. jún. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az ő részéről gáz. Nem a te felelősséged, hogy mennyire bánik undorítóan a csajával. Ha esetleg jóban vagytok a csajjal, na akkor azért kicsit para..
2010. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Öcsém, ne másra hallgass ilyen ügyben, attól jobb lesz ha itt sokan azt mondják hogy igen? Veled is csalja azt a lányt, aki esetleg szereti a srácot.


Persze ettől függetlenül mással is megcsalja majd, de ha veled is csallja ne csodálkozz, hogy te is csak 1 luvnya a skalpjai közül.


Ha le tudsz vele lelkiismeretfurdalás nélkül feküdni, tedd meg [bár valószinüleg nem tudsz mert akkor nem itt érdeklödnél] - nem fog senki rajtad követ törni. Ha meg úgyérzed nem helyes, akkor ne tedd.


dr.b 23F

2010. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem ismerem a fiút!

Sajnos voltam szerelmes, de többet nem akarok, engem is csúnyán becsaptak és nem csak ő (pasim) hanem a lányok akikell mellettem összeszürte a levet!

Valahogy kicsit sajnálom is a csajt, mert tudom milyen rossz aki igazán tudja az én vagyok!De másrészről belegondolva, velem is tettek ilyet, és más lányok is ilyen gusztustalanok voltak!

2010. jún. 17. 21:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha neked nem jó, másnak se legyen. Gratulálok. Lődd tarkón magad kérlek, ilyen emberekre(?) nincs szüksége a társadalomnak. ^^
2010. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!