Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot a minap egyik barátnőm által.Több mint 2órán keresztül együtt voltunk,7-en voltunk.Nagyon jó volt a hangulat.De közbe voltak akiknek el kellett menniük és a végén 4-en maradtunk:) 3lány és egy fiú.

Erről a fiúról van szó.Nagyon helyes,tetszik a humora és jófej.Úgy érzem jól elvoltunk,a végén még el is köszönt tőleg puszival:)

Szóval szeretném jobban megismerni a srácot,mert úgy látom eddig,hogy ő olyan srác akivel el tudnám képzelni,hogy együtt legyek.

Csak az a gáz,hogy a barátnőm,aki bemutatott minket egymásnak nagyon jóban van a sráccal.Az anyjuk ismerik egymást,jóba vannak,szóval ők kis koruk óta ismerik egymást.Nem járnak,de egymáshoz bújtak,a lány a fiú ölébe ült,meg ilyenek.

Szerintetek lehet-e esélyem a srácnál?

15/L


2010. jún. 17. 20:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem,hogy mivel nagyon jól éreztük magunkat így együtt biztos sokat fogunk találkozni a nyáron:)
2010. jún. 17. 20:43
 2/9 anonim ***** válasza:
hmm.
2010. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mi az?
2010. jún. 17. 20:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha kis koruk óta ismerik egymást, akkor no para, egyfajta testvéri szeretet szerűség alakult ki köztük. Szóval hajts rá a srácra. Sok szerencsét!:)
2010. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mindenképpen lehet esélyed.

már csak azért is, mert a 15 év körüli srácokat nem túl nehéz elcsábítani.

hajrá-hajrá

2010. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És hogyan hívhatnám fel a figyelmét magamra?

Ma is találkozunk a társasággal,mondjuk ma többen leszünk:)

A csinos ruha pl. szoknya kilőve,mert hűvös vagy.

2010. jún. 18. 10:41
 7/9 A kérdező kommentje:

ááá...basszus.

Beszéltem a barátnőmmel és azt mondta,hogy nem tudja hogy melyik srác lenne a jobb,mert egyébként most két fiú van,akivel így nagyon jóba van és nem tud választani.Az egyik pont ez a srác.Azt mondta nekem,hogy nem járnak,de ma még is csókolóztak,szóval nem tudom...

Ez így olyan rossz.Mit tegyek?

2010. jún. 18. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a barátnőd tetszik neki ezek szerint,ha mégis téged választana csak azért mert a barátnőd kikosarazta.Nem akartam bunkó lenni de ez az igazság.
2010. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez bonyolult eset de szerintem tudd meg hogy kit szeret es ha megtudod,hogy a baratnodet akkor csak utanna felejtsd el.Egyebkent meg van sok idod.
2010. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!