Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utcán csajozni megéri?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán csajozni megéri?

Figyelt kérdés
Valakinek sikerült már? Én próbáltam, parkban leülni 1-2 csaj mellé, beszéltünk is, nem úgy tűnt mintha zavarnám. de eddig nagyon kevésnél próbálkoztam. Vagy volt barátja, vagy rájöttem hogy mégse tetszik és elmentem. De nem tudom mennyire gáz így ismerkedni, mit gondolhat szegény csaj? Megéri így próbálkozni? ha nincsenek csaj ismerőseim, kevés barátom van, de barátnőt szeretnék. De nem járok el sehova ahol ismerkedni tudnék. Buliba járok csak ott meg hangos a zene meg ott normális nagyon kevés van.
2018. jún. 24. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerult meg, merre laksz?
2018. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad,hogy hány éves vagy, tanulsz még, vagy már dolgozol? Bármelyiket... ha tanulsz vannak diáktársak, ha dolgozol, vannak munkatársaid. Miért vagy ennyire barát nélkül?


Sokkal könnyebben ismerkedhetnél ha lennének körülötted, eljárnál valahová társasággal, vagy legalább 1-2 baráttal.


Lehet utcán ismerkedni, de az a módszer amit leírtál nemigazán célravezető. Ettől azért legyen élénkebb a fantáziád.

Ahogy leírod magadat nem hinném,hogy Te olyan utcán sikerrel ismerkedős pasi vagy. Azt inkább el tudom képzelni,hogy valaki segítségével/közreműködésével sikerülne.

2018. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megéri, de bele kell tenni a munkát, hogy jó legyél benne. Ha tudsz angolul, keress Youtube-on "daygame" videókat, ott elmondanak mindent, amit tudni kell erről a "műfajról".
2018. jún. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és a munkatársaim mind 40 év körüliek. Nem vagyok barát nélkül,csak kevés van, meg évek óta ugyanazok. Mindig van kivel mennem meg hívtak is már nagyobb társaságba de azok mind jóval fiatalabbak nálam (14-15 évesek) Pedig volt már úgy barátnőm hogy ismeretlenül mentem oda hozzá buliban.Pár hónapig együtt voltunk. De engem most az érdekel mennyire gáz az utcán, parkban odamenni és hogy sikerült e már így valakinek
2018. jún. 24. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Elismerésem a bátorságodhoz. Lehet, hogy hülye ötlet, de magamból kiindulva valamilyen plázában gyorsétteremben, sorban álláskor lenne a legelfogadhatóbb számomra, ha valaki szóba elegyedik velem. A bemutatkozó szöveged alapján elég intelligensnek tűnsz, ha arra törekszel, hogy elsősorban ez látszódjon rajtad, meg az, hogy az emberek sokfélesége is érdekel téged úgy általában, tehát nyitott és elfogadó vagy, akkor mindenki jobban biztonságban érzi magát, amikor megszólítod őket. Ez csak pár ötlet volt.
2018. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem éri meg utcán csajozni, jó esetben elküldenek, rosszabb esetben lesz egy barátnőd
2018. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!