Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a páromnak hogy borzalmas ajándékozó?

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta ismerjük egymást de csak néhány hónapja vagyunk egy pár. Az első alkalommal töltöttük együtt a születésnapomat, egy óriási plüss medvét és egy szupermarketben vett hervadozó csokor rózsát kaptam. Nem rég az exbarátnője születésnapjára voltunk hivatalosak, természetesen nem mentünk el, de ajándékot azt vett: tusfürdőt és dezodort. Csak szerintem szörnyűek ezek az ajándékok? Nagyon szeretem a párom, nincsenek nagy elvárásaim, de úgy gondolom hogy vagy jót, vagy semmit. Ő biztosan úgy gondolja hogy ezek jók, ezért sajnálom neki megmondani. A kamaszkori szerelmemtől jól esett a plüss medve de felnőtt nőként nem igazán. Mit tegyek?

2018. jún. 9. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Ha felnőtt nő lennél, aki szereti a párját, akkor őszintén leülnél vele és megbeszélnéd vele ezeket a dolgokat. Nem olyan nehéz őszintén beszélgetni a párunkkal, akit elméletben szeretünk.

Senki se tökéletes, mindenki hibázik. És a hibák azért vannak, hogy kijavítsuk őket.

2018. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem elsődlegesen az a fontos hogy szívből jöjjön, és nem az hogy mit ad. Persze a tusfürdő még ehhez is elég béna, vagy pont az ellentéte jön le, hogy csak leemelt valamit azt csá.

Annyit tehetsz, hogy amikor jön valami esemény, akkor előtte ha szeretnél valamit, akkor utalgatsz rá, hogy ilyet láttál itt és ott, és hogy az mennyire tetszik neked, milyen jópofa stb. Azt vagy leesik neki a tantusz, vagy nem.

2018. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Gondold azt, hogy lehetne rosszabb is. Vehetne például egy malacfej alakú szobamérleget vagy egy 2 számmal nagyobb retro fa klumpát.

Amúgy meg, a legtöbb férfi elég pocsék ajándékozó. Ékszerekbe pedig nem éri meg sokat áldozni mert olyan mintha gyémántgyűrűt tenne egy kanárira és nyitva hagyná a kalitkaajtót.

2018. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

#2


"Szerintem elsődlegesen az a fontos hogy szívből jöjjön, és nem az hogy mit ad."


Tételezzük fel, hogy nem szereted a túrót, és kapsz ajándékba egy túrós rétest.

Nos, örülnél neki?


Tévedsz. Akit szeretünk, arra odafigyelünk és tudjuk, hogy mit szeret, mit nem és aszerint veszünk neki ajándékot, hogy tudjuk, hogy ő minek örülne a legjobban.

Persze ehhez ismerni is kéne a másikat.

2018. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

ui.: Juj, utalgatni? :O Hány éves vagy te? Te se vagy egy érett felnőtt ember.


NEM UTALGATNI KELL, hanem őszintén és egyértelműen közölni kell a másikkal a problémát.


Szerinted a másik gondolatolvasó, hogy tudja, hogy éppen, amire te utalgatsz, az most mi?


A magadfajtáknak soha nem lesz normális kapcsolata.

2018. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A szándék a lényeg, tudom, de első meglepetésemben nem jutott eszembe semmi, csak az, hogy úgy tegyek mint aki örül. Igaza van az elsőnek, beszélnem kéne vele, csak nehezemre esik megmondani hogy nem voltam teljesen őszinte :(
2018. jún. 9. 19:31
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, neked is hangsúlyozom, NEM A SZÁNDÉK A LÉNYEG!!


Ő is jó szándékból adta neked, és mégse örülsz neki.


Nem jobban örülnél egy olyan ajándéknak, ami számodra hasznos és értékes?

Ehhez viszont ismernie kéne téged, hogy tudja, hogy te mit szeretsz.


Ha ajándékot veszünk, akkor azt kell figyelni, aminek a másik örül. És nincs ilyen, hogy a szándék a lényeg.


Ha jó szándékból adok neked egy kupac sz..rt születésnapodra, annak gondolom nem fogsz örülni. Pedig tudod, a szándék a lényeg. :)

2018. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod a szemébe mondani? Az én barátom is borzalmas ajándékozó, ez le is esett neki amikor a legelső születésnapi ajándékom felett 10 percig sírva röhögtem. Azóta minden alkalom előtt adok neki egy listát, miből válasszon, mire van szükségem. Én is így ajándékozok neki, mert én sem vagyok jó ajándékozó. Nincs ebben semmi rossz.
2018. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még nem rég óta vagyunk együtt, nem ismertük ki igazán egymást, félek hogy megsértődik ha utólag közlöm vele hogy nem tetszett. De mindenképpen szeretném elejét venni a haszontalan és felesleges ajándékoknak.
2018. jún. 9. 21:05
 10/11 anonim ***** válasza:

A te ajándékodról beszélj vele.


Az exnek meg nyilván csak udvariasságból vett bármit is, ha muszáj lenne, akkor én is csak tusfürdőt adnék neki, pedig jó ajándékozó hírében állok.


22/N

2018. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!