Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a mai lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai lányok?

Figyelt kérdés

Miért ribanc a legtöbb 14-17 éves lány?

Énis még csak 16 éves vagyok de inkább éltem volna 80-90-es években akkor még kevés volt a ribanc :S


2010. jún. 16. 09:59
1 2
 11/18 anonim válasza:

Azért azt meg kell hagyni, hogy egy lány is nagyon nehezen talál magának rendes barátot. Legalábbis mifelénk.

24/L

2010. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hm...érdekes hogy van aki azt írja itt hogy inkább otthonülős életet él. De szerintem attól hogy eljársz bulizni még nem fogsz ribanc életet élni.

Én 18 éves vagyok és évek óta minden hétvégén bulizni járok, sok pasi próbálkozik nálam legtöbb egyéjszakás miatt de én visszautasítom őket mert nem vagyok ribanc. Táncolok velük jól érezzük magunkat de lefeküdni tuti nem fogok egy ilyennel sem! Szóval meg lehet maradni a két véglet között is a ribanc és az otthonülős között!:)

2010. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát engem is sokan annak tartanak, de engem nem k*rogat mindenki össze-vissza, csak szeretek szórakozni, flörtölgetni. És miért?

Régen komolyabb voltam, komolyan vettem a fiúkat. De túl vagy 10 olyan csalódáson, amik a mai napig fájnak, mikor kiderült, hogy csak azért kellettem, hogy megd*gjanak...stb, ezek tettek ilyenné elsősorban. A második oka pedig az, fiatalabbak közt egy a gyakori, hogy egy lány csak így tud érvényesülni a pasik körében. Egy szürke kisegeret senki sem vesz észre, de ha ribanc lesz, máris mindenki róla beszél. Harmadrészt a kisebbeknél tényleg ez a "menő". De az idősebbek nagy része szerintem tényleg a sok rossz tapasztalat miatt csinálja. Nem kéne visszamenni az időben, csak kicsit máshogy kezelni a lányokat, fiúk!

19/L

2010. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"De túl vagy 10 olyan csalódáson.." 19 évesen :D

Hát nem is csoda, hogy ribancnak tartanak, édes-kicsi jányom :D :D

2010. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Amugy 16/F-vagyok
2010. jún. 16. 16:25
 16/18 anonim ***** válasza:

12.25

Így van.Én is eljárok bulizni,2-3havonta egyszer,de bőven elég.A szórakozási lehetőség sem nagy,és nincs is kivel..azért szerintem 14-15-16évesnek nem minden hétvégén a kocsmába a helye.Nem véletlenül van az,hogy 18alatt nem adnak ki piát(elméletileg).Tudom a kocsma nem egyenlő a piával.De na.. vele jár.

Igazad van..meglehet maradni a két véglet között..

15/L

(10.23as voltam)

2010. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Azért jó látni vannak ilyen rendes lányok, remélem egyszer az ilyen jófej lányokból lesz több :)
2010. jún. 16. 22:01
 18/18 anonim ***** válasza:

:) a remény hal meg utoljára,kedves válaszoló:)

(előző v.)

2010. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!