Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a mai lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai lányok?

Figyelt kérdés

Miért ribanc a legtöbb 14-17 éves lány?

Énis még csak 16 éves vagyok de inkább éltem volna 80-90-es években akkor még kevés volt a ribanc :S


2010. jún. 16. 09:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja, és tisztelet a kivételnek!
2010. jún. 16. 10:00
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

én is gyakran mondom barátaimank, normálisabb társaság, hogy inkább éltünk volna a reformkorban:D és legtöbben egyet si értenek, fiúk is! tényleg rossz nézni hogy mennnyire elfajultak a fiatalok, főleg a lányok!

L19

2010. jún. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind az, csak annak akarnak látszani, mert ez a divat.
2010. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Mert a média ezt nyomja... Ezért szegény kislányok azt hiszik, hogy ez a helyes. Nem véletlenül írtam, hogy szegények, mert tényleg sajnálom Őket, mert azt hiszik, ettől lesznek sikeresek, gazdagok, népszerűek. Amég az összes nő vetkőzik, ribanckodik az összes videó klipben, és ettől gazdagok, híresek, népszerűek, addig hogyan is várhatnánk el, hogy a fiatal lányok ne így viselkedjenek, akik éppen ezekre a dolgokra vágynak. Régen is ezekre a dolgokra vágytak a lányok, csak akkor nem ezt látták, nem ezzel akarták elérni. Ha az RTL KLUB-on fő műsoridőben meztelen melleket mutogatnak 12es korhatárral, mégis mit akarunk? És ez sajnos egyre rosszabb lesz... Nagyon rossz ebbe belegondolni 2 és fél hónapos kislány anyukájaként. Mindenesetre nagyon örülök, hogy Te nem ezt a fajta viselkedést támogatod, ha több ilyen gondolkodású fiú lenne, mint Te, talán a lányok sem viselkednének így, mert ha nincs rá kereslet, akkor felesleges ezt csinálniuk. De sajnos ez a legtöbb fiúnak még be is jön :( De biztosan találsz majd magadnak egy tisztességes lányt, aki ismeri az igazi értékeket :)
2010. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. Sok lány azért ilyen, mert ezt várja el tőlük a környezetük, ezt látják mindenhol, ennek akarnak megfelelni. Tizenéves korban erős a megfelelésvágy, én nem hibáztatom őket. Fiúk között ugyanannyi vagy még több ribanc van, mint lányok között, csak őket nem ítéli el senki, pedig ugyanazt csinálják ők is.
2010. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ja divat,a többi meg agymosás by viva mtv
2010. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én ezek szerint kivétel vagyok..

Egyébként ez tényleg így van.A műsorok meg minden,áá..minden héten kocsma,lerészegednek,aztán az nem d*gja meg aki tényleg nem akarja..Szerintem is szánalom.Inkább itthonülős,csendes életet élek..

Én is csak sajnálni tudom az ilyeneket.

15/L

2010. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ebbe sajnos bele kell nyugodni, hogy a többiek ilyenek, de töltsön el téged nyugalommal az, hogy jobb vagy! Én is szívesebben élnék egy korábbi korban.

2010. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

uhh de jó, hogy nálunk még ez nem volt. Csak 5-8 év a differencia mégis most minden a feje tetejére állt. Nálunk még hajat festeni és sminkelni sem lehetett. És senki nem feküdt össze egy fiúval sem 15 éves kora elött. Esküszöm ezt látva örülök, hogy nem most vagyok tini... El sem merem képzelni mi lesz mire a lányom abba a korba ér...

22/L egy kislány anyukája

2010. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

hát szerintem egyátalán nem divatos ha egy 14 évest jól megb@@sznak!mellesleg a szomszéd településen már sok 12 éves sem szűz. szerintem irtóra gáz, és viszataszító, h miket csinálnak a korombeliek!....-,-:S de én ezt olyan példának veszem amit inkább nem kellene követni, mert senkinek nem lenne jó, végképp nem nekem, és értelmetlen!

egy 14 éves kivétel :D

2010. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!