Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Miért taszítanak titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért taszítanak titeket ennyire a szüzek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 6. 10:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
4%
9: Azt nehezen, drága. :) Boldog párkapcsolatban élek, és az elmúlt 10 évből 8-ban is így volt ez, kisebb megszakításokkal. Neked mennyi jött össze eddig?
2018. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%
#12 hogy lehet boldog az a párkapcsolat, ahol a nőd csak érdekből szeret? Hogy lehet boldog egy nő egy olyan férfi mellett, aki szerint nem tud önálló döntéseket hozni?
2018. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem taszítanak, de sajnos megjártam egy kevésbé tapasztalt férfivel, akinek egyszerűen elszállt az agya, amikor helyzetbe került... Én még szűz voltam és hát nem ez lett életem élménye... Amire az illető annyit reagált, hogy sajnálja de alig volt nővel és élvezni akarja... Majd lenyugszik pár hónap alatt, addig legyek türelmes és akkor majd velem is foglalkozunk... (ja mert a barátom volt...) Hát ezért tartom magamat távol a tapasztalatlan férfiaktól és lassan az összes többitől.
2018. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
81% Szerinted írna ilyeneket olyan, aki "boldog" párkapcsolatban él? lol. :D Ilyen "érveket" általánosító gyűlölködést eddig két ismerőstől volt szerencsém hallgatni, az egyiknek a mai napig nincsen senkije, tökéletes nőre vágyik, de ő egy fokkal szebb az ördögnél, a másikat egy ötven éves alkoholistától, akit egész életében az anyja tartott el.
2018. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
6%

Na majd én megmondom a frankót neked:

Jogosan érzed ezt a taszítást, és tök jó, hogy felismerted, ez azt jelenti, hogy mások hibáira koncentrálsz, ebből meg az következik, hogy te meg tök rendben vagy, és ez az ami előre viszi a világot! :)

Azért érzed a taszítást, mert a nők agyában van egy rész, ami felméri a körülötte lévő férfiak egészségi és pénzügyi állapotát, kinézetét, majd ezt egy 10-es skálán osztályozza. Ez után a pupilla alapján felméri a férfi korábbi partnereinek számát is. Ha az összes információt feldolgozta, akkor létrehoz két halmazt: az egyszerűség kedvéért hívjuk ezeket vagesz srácok, meg az élettelen szüzek halmazának, de ennél ez bonyolultabb. Ha ezzel megvan, üzen a testnek, hogy egy energiaburok létrehozásával zárja ki, és tartsa távol az utóbbi halmazba tartozó egyéneket a nő személyes terétől.


Segg...

2018. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Engem nem taszít alapból, csak itt sokszor olvasni olyan sztorikat, hogy a pasi "egyenlíteni" akar, tehát ha előtte a lánynak volt 2 kapcsolata, akkor neki is "jár" kétszer félredugni. Ez furcsa.
2018. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem a szüzek taszítanak...


Hanem azok, akik cringe és inadekvát módon viselkednek meg szerencsétlenkednek. Én is voltam szűz és minden területen, ahol most profibbnak számítok, ugyanúgy voltam kezdő is.


De lehet kezdőnek lenni úgy is, hogy nem kínos az egész. És az a bajom a szüzekkel, hog ezt szégyellik és baromi furán viselkednek. Már az ismerkedési szakaszban is általában nagyon tapadósak, nagyon kiskutyaüzemmódba kapcsolnak, folyamatosan erre a témára terelik a szót (ők kérdeznek ilyen idiótaságokat is, hogy "tangában vagy meztelenül alszol?) meg a többi röhej), szex közben önzőek, nem figyelnek a nőre, csak arra, hogy benn legyenek (ezt egy barátnőm mesélte, én nem voltam még ilyen szűzzel), általában szex után tőlük nem lehet sokat várni, mert ők élni akarnak és most, hogy ráéreztek a szex ízére, minél több nőt felpróbálni.. Ott van az is, hogy nem ismerik el, hogy szüzek, direkt menőznek meg előadják a jampit, nyújtva egy ritkaszar teljesíményt, ahelyett, hogy beszélnének veled, hogy ez van, legyél velem türelmes és mondd, mit csinálok jól... Mellé remegnek, kínlódnak szex közben, sokszor az óvszert sem veszik fel rendesen, hanem benne hagyják a levegőt (szintén barátnős sztori), majd utána kinyílik a szájuk és általában beképzelt fszkalapok lesznek.


Nem minden szűz ilyen. Volt dolgom szűz sráccal, mikor még én is az voltam. Baromi körültekintő és figyelmes volt és kapaszkodjatok meg, előbb tanult meg udvarolni, mint dugni. Lehet úgy is kezdőnek lenni, hogy az ember ezt elfogadja, nem keres rá kifogást és nem akar másnak tűnni. És lehet úgy kezdőnek lenni, hogy ha gyakorlatod nincs is, utánaolvasol, hogy hogy csinálják a nagyok.


Mert rendszerbiztonságot is csak a fogyatékosok akarnak úgy tanulni, hogy hackernek mondják magukat, miközben egy nagyképű, scriptelős hülyegyerekek. Csakhogy egy testközeli példát mondjak. Más meg legalább utánanéz, hogy mi ez, mivel jár és miért jó a menőzésen kívül. Mert a szex sem arra jó, hogy utána előadd magad, hogy te ilyet is tudsz.

2018. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nálam inkább előny, abszolút nem taszít.

Nem ismerek olyan nőt személyesen, akinek probléma lenne.

2018. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!