Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom ki mutatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom ki mutatni a szeretetem/szerelmemet?

Figyelt kérdés

Talán most megtaláltam életem értelmét, ( már nagyon régtől kerestem) és nem tudom neki kimutatni, elmondani, leírni, lerajzolni hogy mennyire v. hogyan szeretem őt....

Tiszta szívemből imádom de képtelen vagyok elmondani... Nem találom a szavakat sokszor csak elsírom magam v. ilyen őrültségek... Nagyon magabiztos lány voltam de még a magamról készült kép is összetört bennem.... Mit tegyek????


2010. jún. 15. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mutasd ki, tettekkel.
2010. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hogyan?? O.o
2010. jún. 15. 21:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm.... ^.^
2010. jún. 15. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Ajándékkal de nem csak azzal!

Egy két példa: legyél hűséges,kedves,öszinte,

soha ne beszélj úgy vele mint egy haverral vagy lekezelően, flegmán!!

Sok sikert!

2010. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.... Csak beválik....

: )

2010. jún. 15. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
én is kb ilyen helyzetbe vok,néha nehéz kimondani,nem tudom miért,de legyőzöm,és kimondom..van amikor smsben vagy telefonon könnyebb...volt ebből pár vitánk is,h biztos nem szeretem,pedig de,nagyon,jobban mint eddig bárkit.. de ha tudod pl h mi a kedvenc édessége akk megleped vele amikor talákoztok,vagy apróságok,pl masszírozás,ölelgetés,puszilgatás:) stb. sok sikert!:)
2010. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

23:27


A barátom érzi, h szeretem és h szerelmes vagyok. Itt velem van a baj. Úgy érzem keveset nyújtok neki. Olyan mintha ő sokkal többet adna nekem, mint én neki...

2010. jún. 16. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!