Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen idegen társaság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen idegen társaság, mit/milyen témát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Holnap megyek unokatesóm haverjaival együtt lógni, lesznek fiúk, lányok vegyesen. Teljesen eltérő stílus, kedvencek stb.


1. Mit csináljak annyi idegen közt? Kb. 10-15fő. Szóval milyen témákat vessek fel stb?


2. Van köztük egy lány akit megnéztem az egyik közösségi oldalon, és nekem nagyon bejön. Hogy tudnék annyi idegen közt közelebb kerülni hozzá?


Légyszi normális válaszokat!


2010. jún. 15. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
verd rá a hajára amikor nem figyel
2010. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dőlj hátra, pattnts fel egy sört, és röhögj a sok szánalmas majmon.
2010. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak a fas*zopók vannak ébren? Igen 1. 2. rátok gondoltam
2010. jún. 15. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát. Én is ien helyzetbe vagyok. Csak én még látni se láttam őket. De, ha nem vagy annyira fapofa, hogy ne tudj becsatlakozni egy beszélgetésbe, akkor semmi baj nincs. Vagy talán úgyis kérdeznek tőled valamit. Ha olyat kérdznek amibe jártas vagy csak beszélj és beszélj és beszélj róla:D A csajjal meg passzXD
2010. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megpróbálok, csak tudod a kezdet mindig nehéz, utána már sima ügy :)
2010. jún. 15. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Ami most aktuális és lehet róla beszélgetni bőven:nyári tervek,programok,fesztiválok.

15/L

2010. jún. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!