Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a pici cici?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 21:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
75A a méretem, neked? Nagyképű leszek és nemhazudok, azért mert pici a cicim, nem kevesebb pasinak tetszem,mint akinek kétszer vagy háromszor bnagyobb a cicije. És ne műttesd meg! 16 évesen persze még nekem is ez volt eszembe, de mindennél többet ér, ha belenézek a nagy tükörbe, és a saját almáimat látom, és az is szuper, mikor látom a párom szemében, hogy nézi és a kezével simogatja és enm tud betelni velük...hidd el, szép a te tested is és mindig lesz oylan srác, aki imádni fogja!
2010. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
nekem 70/A-70/B ...de csak 15éves vagyok ....
2010. jún. 14. 21:46
 13/22 anonim ***** válasza:
15 évesen még simán nőhet:D nekem egy év alatt 1-2 méretet nőtt, szóval nyugi:)és a nagy sem olyan jó hidd el..te legalább biztos lehetsz benne h a pasid magad miatt szeret és a láynt nézik ha bámulnak és nem csak a melleidet:D
2010. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
ugyan, az belefér még bőven
2010. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
15 évesen emiatt ne aggódj...még 18évesen is nőtt a mellem 2 méretet:D
2010. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, ne viccelj. Szerintem sokkal szebb egy kis cicis lány, mint az óriás mellű. Fiú vagyok.
2010. jún. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
43%
miért, 16 évesen már lehet aggódni?
2010. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
a pici cici nem ciki , a pici cici cuki
2011. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

14 éves koromban egy "kedves" osztálytársamtól megkaptam, ha levetkőznék, akkor se történne semmi, mert nem látszik semmi elől...

Azóta se nőtt meg, max, ha pár kiló felcsusszan, de lényegtelen..

Viszont sokszor eszembe jut ez a beszólása és csak mosolygok, mikor a párom, vagy az exeim régebben majd a nyálukat folyatták, ha meztelenül láttak, még évek után is, mert lehet, hogy nem nagy..de formás és bársonyos..egy igazi férfinak ez kell... :)

2011. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Én 13 vagyok B kosaras.Már a barátnőim is azzal húznak mire betöltöm a 18-at addigra két görögdinnye lesz belőlük.Felesleges aggódnod hízzál azzal is nőnek.

A fiú barátaim is mind azt mondják hogy jó-jó szépek a nagy mellek de a kicsik sokkal jobbak.Azt nem mondták miért.

Szóval felesleges a szilikon én személy szerint vagy sajnálni vagy röhögni tudok azon hogy mennyire látszik hogy mennyire mű.

2011. júl. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!