Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 16 éves kislányok miért?!?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nielindi kérdése:

A 16 éves kislányok miért?!?!

Figyelt kérdés
A 16 éves kislányok miért nem egy normálisabb fiut akarnak, meg miért nem akarnak szerelmesek lenni? miért az egyéjszakás kalandokat és a szexkapcsolatokat keresik?!?!?! miééééért??
2010. jún. 14. 20:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel örülök neki,jó nem szép dolog,de ez van...

Sok esetben,ahogy a mondás is tartja megtalálja zsák a foltját...szóval egy r.banc talál magána egy bunkó,nagyképű faszit,akivel normális lány nem járna.Így nekünk,normális lányoknak van esélyünk figyelmes,megértő fiút találni 20-on alul is:)

15/L

2010. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves vagyok..és szeretnék kapcsolatot , egy normálisabb pasit aki nem csak lefeküdni akarna velem...mert kb eddig az összes pasi csak azt akarta és most nem túlzok, ezért nem volt még pasim, mert én ezt nem akarom..szóval nagyon szépen kérlek ne általánosíts ugyanis kevesebb az olyan 16 éves aki a kérdésben szerepel, mint a nemolyan
2010. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
31%
sztem pont sok a feminista k*rva és kevés az a csaj aki bevállalósabb...nem tetszik bárcsak úgy lenne ahogy írod
2010. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

jo. akkor sok 16 éves kislány.

ma olvastam több ilyet is, azért gondoltam, h megkérdezem, h mi ez.

2010. jún. 14. 20:47
 15/26 anonim ***** válasza:
50%
nem tudom a kérdező ezt honnan veszi, hogy a kiscsajok csak szexre mennek...kb minden szexért 2-3 hetet kell várni. Akkor miről beszélünk? Mert én nagyon ritkán találok olyan csajt, aki első nap belemenne...
2010. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Szerintem az totál el van tájolva aki 16 évesen a saját korosztálya közüli f@szingerek közül akar kifogni egy úgynevezett normális pasit. Most mégis ovodásoktól ti mit vártok? Vagy tényleg képesek egyesek azt hinni hogy majd 16 évesen egy hülyegyereknek nem mindenáron a dugáson fog járni az esze?

El kéne kezdeni gondolkozni, aztán 20 körüli korosztályban válogatni, nem harapnak azok se.

2010. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek a kérdezővel, hiába keresek a korombéli lányok között mindenki csak ún. "futó" kapcsolatokat, és egyéjszakásokat akar, mikor én komoly kapcsolatot szeretnék.

16/F

2010. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
6%

21:25


Én direkt pihentetem addig a dolgot amíg nem leszek 20 fölött, mert kocsival, és 20 fölött már simán lehet dugni orrba szájba titeket, mert ti csak erre gerjedtek.

Most nincs nagy sürgés-forgás, csak 20-25 csajjal feküdtem még le fél év alatt. Ha lenne kocsim, minden héten lenne 3 új, és ez biztos....ribancok vagytok mind úgyis, nem értek semmit. Ha nem én doblak szex után, akkor te dobsz engem...akkor már inkább én téged. Puszi

2010. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
vannak a 16 éves fiúk között is normálisak de én speciel a 18-19es korosztályban nézelődök..a 20on éveseknek inkább jár az eszük a szexen, nekem ez a tapasztalat....
2010. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

16 vagyok. Én nem vagyok ennek híve, de a korombeliek tényleg egyéjszakás kalandokra vágynak.Tisztelet a kivételeknek.

Ő dolguk, hogy oda adják-e magukat bárkinek. Ha valami bajuk lesz talán észhez térnek.

Sajnos 1 bolond 100-at csinál.. Ez itt is érvényesül.

Az osztályomban is az a menő ,ha többet dugtál a hétvégén és ki van röhögve akinek komolyabb kapcsolata van.

De mi ne szóljunk be nekik mert ribik? Ők beszólhatnak mert csak 1 fiúval vagyunk hosszabb ideje? Hogy működik ez?

2010. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!