Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teherbe tudok ettől a dologtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe tudok ettől a dologtól esni?

Figyelt kérdés

Tudom h hülyén hangzik de valamelyik nap kielégítettem a párom orálisan!! nem szeretkeztünk csak ennyi történt!!

A barátom elélvezett én pedig lenyeltem ettől teherbe tudok esni???

hülye kérdés de nekem fontos lenne!


2010. jún. 13. 15:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Amennyiben kérdésed "Terhes vagyok-e" jellegű, a Gyerekvállalás/Teherbeesés kategóriába írd ki!
2010. jún. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
HOGY AZ ANYÁDBA LEHETNÉL TERHES ATTÓL HOGY LESZOPSZ VALAKIT BIOLÓGIAÓRÁN MI A FASZT TANÍTANAK?!
2010. jún. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudsz!
2010. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem,hogy gyereked sosem fog születni,te agyoniskolázott!
2010. jún. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Idióta!

Az ilyen ember minek is él!!!!!

Minek szopd BAZZZZD MEG ha azt sem tudod mire jó!!!!!!!!!!

Remélem elkaptál vmi sz*ros gombát a pofádra!

2010. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
55%

A sperma csak akkor tud megtermékenyíteni, ha a hüvelyedbe kerül, ami az a lyuk ott lenn a lábad között.

Ha a barátod a szádba élvez (amit nagyon helyesen tesz), akkor megemészted a spermát, az sehogy nem tud a hüvelyedbe (és a méhedbe) kerülni.

2010. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Most mit baromkodtok? Igenis lehetsz terhes,merta gyomrodban megtermékenyülhet a sejt,sőt,még a beleidben is...úgyhogy jobb,ha elmensz egy gyomormosásra,ha nem akarsz ugyanilyen elmezavaros rajkót,mint te,aki azt se tudja,mit hol,meg mit... xD xD xD hüle...
2010. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Annyira kiakasztóak az olyan gyerekek, akik előbb egymásnak esnek, mert hogy már hú de felnőttek, aztán tájékozódnak, hogy mi hogy működik...
2010. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem nem tudsz teherbe esni, mivel így a gyomrodba jut a sperma. Akkor tudnál, ha a puncidba menne, és onnan fel a petevezetékbe.

DE

Már ne is haragudj, de miért csinálsz ilyeneket mikor még azt sem tudod, hogy esik valaki teherbe/ hogy születik egy baba? Ha még felvilágosítva se vagy, és fogalmad sincs, hogy melyik szerveiddel "szaporodsz" és azok hogy néznek ki és hol helyezkednek el, ha azt sem tudod, mire való a fiúk fütyije, akkor miért kell ilyet csinálni??? Erősen ajánlom, hogy vedd elő a biológiakönyvet és olvasd el belőle a nemiszerv-rendszer felépítését és működését.

2010. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
postás hozza a gyereket:D
2010. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!