Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonévesként ciki lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesként ciki lenne, egy nálam pár évvel idősebb nőhöz közelednék?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiatal nőt,aki elég szimpatikus,tetszik nekem,de kicsit aggódok amiatt,hogy mivel idősebb nálam,ezért nem igazán lenne esély bármi komolyra.:(

Én 23 vagyok,ő 28.


2018. ápr. 15. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
A hozzáállásod a ciki ehhez az egészhez.
2018. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Nincs ezzel semmi gond.

Miért ne lenne esély arra,hogy komolyabbra fordulna ez a kapcsolat? Ennek a pár év korkülönbségnek nincs jelentősége, kivéve akkor, ha a kiszemelted már gyereket akar most, Te pedig ezt jóval későbbre tennéd.

2018. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne viccelj. Ugyanúgy közeledj felé mintha egykorú lennél vele.Ha úgy látod rajta neki is tetszel, akkor az a ciki ha emiatt nem közeledsz. Miért ne próbálhatnád meg? Ha nem akar semmit az majd úgy is kiderül. Addig nem tudod meg van-e esélyed míg meg nem próbálod. Nem mindenki utasítja el kapásból a fiatalabbakat. Nincs előírva hogy egy nő barátja csak idősebb lehet.
2018. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Az a gond,hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnál,akár 18 évesnek is simán mondhatnám magam,szóval attól tartok,hogy őt esetleg ez zavarná.Nem tudna rám férfiként tekinteni.Pedig mellette igazán annak érzem magam...

2018. ápr. 15. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan ismerkedj vele, ha neki már égető a gyerek dolog úgyis szól. Ne döntsd el előre a dolgokat. :)
2018. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!