Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha egy 18 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy 18 éves fiú ráhajt egy pár évvel idősebb lányra?

Figyelt kérdés
21-23 körülire? Szerintetek lehetne így kapcsolat? Lányok titeket zavarna, ha fiatalabb a pasi?
2010. júl. 17. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nagyon ciki!!!

Nem gondolkoztál még az öngyilkosságon?

Nézz ki az ablakon, mindenki rajtad röhög. :P

2010. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Lehet így kapcsolat.Ismerek egy srácot 18 éves és csak a "milf"-ek jönnek be neki..szóval 23 felettiek leginkább.és talál is rá csajokat. :D Bár nem értem meg mi benne neki a jó.

18/L

2010. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan hajts rá! Annyira nem számít már itt a korkülönbség, mi az a pár év, felnőtt vagy már te is.
2010. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

vicces...

most komolyan, mert ismerősöm a lány, és én úgy vettem észre, hogy bejövök neki, de zavarja a korom...

2010. júl. 17. 14:12
 5/15 A kérdező kommentje:
hopp, ez még az 1.nek
2010. júl. 17. 14:12
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben, én vagyok a lány, és először engem is zavart a korkülönbség, de utána, ahogy jobban megismertem a srácot eszembe sem jutott hogy idősebb vagyok. Hajrá! Sok sikert! :)
2010. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
remélem
2010. júl. 17. 14:16
 8/15 anonim ***** válasza:
Most gondolj bele! Melyik veled egykorú pasi ne akarna egy idősebb lánnyal lenni? Főleg, ha úgy érzed, hogy tetszel a lánynak, akkor hajrá. Elhiheted, hogy minden haverod csak irigykedni fog rád. És, ha nem is lenne belőle komolyabb(csak szexre gondolok), akkor tapasztalap szerzésnek sem rossz. Biztos a lány tapasztaltabb, mint te, és így elsajátíthatsz pár dolgot, amit később kamatoztathatsz:) Sok sikert
2010. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Komolytalan válaszomból nem szűrted le, milyen ostoba kérdést tettél fel?

Hajrá...


20/F

2010. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok..most agyaltam rajta hogy tesóm is 24 éves a barátnője pedig 29..szóval semmi gáz nincs benne,ne is lehet észrevenni. :) Előző bnője is idősebb volt 4 évvel.

Amúgy engem picit zavarna,igaz azért mert én a másik véglet vagyok,szeretem ha a pasi idősebb 6-10 évvel. :D De ha valakit szeretnék,nem foglalkoznék ezzel.

2010. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!