Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlag hány évesen szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag hány évesen szerelmesek az emberek? 11 évesen korai?

Figyelt kérdés
Nem, én még nem vagyok szerelmes, csak fórumokon láttam, hogy valaki 11, és szerelemről kérdezősködik...szerintem 11 még korai, nem? Mi a "normális kor"?
2008. okt. 29. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
"szerelmes" lehet az ember 6 évesen is, ez normálisnak nevezhető - a szex nem normális 17-18 éves kor előtt szerintem.
2008. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hm...attól függ...beszélhetünk "szerelemről" már kicsi ovis korban is, persze ez semmi komoly, ez olyan szinten még hogy tetszik valakinek valaki...később is, általánosban kb erről van szó, csak akkor már megfogják egymás kezét, kiakasztják egymást a jégen stb:D 5-8 ban már nagyon nagy divat az együtt járunk? kérdés, de ameddig igy hasznáatos a kérdés, és a járás igy kezdődik el addig még mindig sehol semmi.

Szerintem közép iskolában lehet szerelmesnek lenni előszőr igazán...aztán egyetemen, s egyetem után:D

de ez csak 1 vélemény üdv

2008. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon korai szerintem, fel sem fogják hogy miaz h szerelem 11 élvesen, én 18 évesen sem tudom eldönteni hogy ez az e amit érzek, nagyon szeretem a párom, és sok dolog vana ami miatt szakítanék vele de egyszerüen nem bírok nélküle létezni, és lehet hogy ennél erősebb szerelem is van, azt meg kell érezni
2008. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem korai mert én má 10évesen volt kapcsolatom ihaz még nem voltunk tul érettek és rosszul sikerült de most 12évesen megint van 1 de az még nem kapcsolat anyira de érzem azér van valami közöttünk
2008. okt. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem 11 évesen nem feltétlenül szerelemröl van szó.Az előttem szólókhoz meg annyit,h 15 évesen vesztettem el és egyáltalán nem bántam meg.Nagyon jó volt és azóta is boldog vagyok a barátommal.A szüzesség elvesztése persze mondjuk 12-13 évesen nem a legjobb és sztem pont a 15 év az ami már nem gáz.Főleg,h ez inkább felfogás, felkészültség és embertöl függ.Van akinek még inkább 17 évesen is babázni kéne de van olyan is akinek már nagyon fiatalon elég érett felfogása van.
2008. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem pl. 6 évesen volt az első szerelem, mai napig emlékszem rá.


Pl amikor először láttam, ahogy lelassult az idő, meg ahogy izgultam ha csak hozzám szólt vagy rám nézett, zavarban voltam.. A gyomromban is volt egy kis kellemes bizsergés.


Egy kezemen meg tudom számolni, ki mit nevez szerelemnek, elvégre ez csak egy állapot. A fentieket én minden esetre 6 évesen éreztem először. :)

25N

2017. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3, azért, mert könnyű szétfilozofálni az egészet.


11 évesen is gondolhatja, hogy vele akar lenni. lehet ez barátság. nagyon erős érzés.


44 évesen pedig érezheted azt, hogy majd belebolondulsz, annyira akarod. közben meg csak magányos vagy.


az egész azon dől el, hogy őszinte vagy-e magadhoz. és szerintem 11 évesen talán könnyebb őszintének lenni magadhoz.

2017. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!