Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesznek szerelmesek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek szerelmesek az emberek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

én még nem voltam...

szóval nem biztos hogy azok lesznek...

2009. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Mert jo!Vagy nem jo...de megis jo:D
2009. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Beindul az agyban egy kémiai folyamat. Ezt nevezik szerelemnek. Ez is egy párosodási ösztön. :) Ami mindnkinél megvan, csak nem mindeki éli meg...mint pl. az elöttem szóló. Vagy csak nem tudott róla. Végülis én sem tudom milyen íze van a kigyóhúsnak, amig meg nem kóstolom )
2009. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én sem voltam még. És fogalmam sics, hogy milyen érzés és, hogy mitől jön elő? Mikor vesszük észre?

Segítsetek!

2009. júl. 26. 12:54
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
istenem-.- most ezt így mégis hogy mondjuk el? majd megtudod ha szerelmes leszel, mert azt észre lehet venni. Amugy nem baj ha még nem voltál, majd leszel.Eröltetni úgysem tudod.
2009. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Hány éves vagy?


Lehetne hosszan magyarázni, milyen folyamatok teszik lehetővé, hogy valaki szerelmes legyen - de szerintem nem kell.

A szerelemről első nekifutásra elég annyit tudni, hogy az egy megváltozott tudatállapot. Egészen másképp látod majd a világot, ha szerelmes leszel - de különösen azt az embert, akibe szerelmes vagy! Ha még soha nem voltál, akkor tényleg nagyon nehéz elmagyarázni - de meg fogod érezni majd, ne félj. Persze ez sem úgy megy, hogy tegnap még nem voltál szerelmes, ma meg már teljesen az vagy: ennek is ki kell alakulnia, és az eltart egy ideig. Ha fiatal vagy, akkor lehet, hogy elsőre lesz valamilyen elérhetetlen szerelmed (tanár, popsztár, felnőtt vagy valami hasonló) - akiért rajonghatsz, de akivel jobb, ha nem ismerkedsz meg jobban. Aztán pár év múlva jöhet majd az igazi szerelem is...

2009. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kell egy társ aki kitart veled mindenben =) és feltétel nélkül szeret úgy ahogy vagy
2009. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.
2009. júl. 27. 20:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert mindenki igényli hogy szeressék őt
2009. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hogy legyen valami értelme is az életnek.
2010. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!