Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 20 éves lánynál lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20 éves lánynál lehet még jó választás a Facebookos kezdeményezés?

Figyelt kérdés

Nincs merszem hozzá odamenni, nagyon sokáig még így, képernyőn keresztül sem mertem. Mostanra azonban összeszedtem magam annyira, hogy legalább a gyávább módon megtegyem.

Kérdezem én, hogy ha szimpatikus vagyok neki alapból akkor mindegy, hogy hogyan teszem, vagy befolyásol-e valamit a kezdeményezés mikéntje?



2018. ápr. 4. 22:50
 1/8 Antid Oto ***** válasza:
41%
Ha viszonylag gyakran látod, akkor inkább a személyes megszólítást javaslom.
2018. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Hiába vagy szimpatikus neki, mert erősen benne van a pakliban, hogy a szimpátiát a gyavaságod le fogja rombolni. Máshogy fogalmazva: maradsz szimpatikus, de nem fog vonzónak találnim. A nők a magabiztos férfiakat szeretik, ez tény.


Szerintem kezdeményezz nála, de fogd fel az egészet gyakorlásként. Lehet szerencséd lesz, és összejön. Ha nem, vond le a tanulsagot, és lépj tovább. Ismerkedj sok nővel és a magabiztosságod is növekedni fog.

2018. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a lehető legrosszabb választás a neten kezdeményezni, nekem abból més sosem lett semmi komolyabb. Úgy hagyják figyelmen kívül az üzeneteket és a bejelöléseket, hogy rossz nézni.
2018. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
90%
Vedd példának a #3-as hozzászólást. Nem ír hülyeséget a kommentelő.
2018. ápr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hmm...


Voltam ebben a szituációban egy lánnyal, ugyanezzel a dilemmával küszködtem, míg végül megtettem: ráírtam. Sikerem is lett, később nem jött össze a dolog, de a Facebookos kezdeményezés abszolút jól sikerült. Visszagondolva kegyetlenül megbántam volna ha nem teszem meg.

Ugyanez a helyzet most is. A kezdeményezés alatt egy ártatlan beszélgetés indítását értem egyébként, szó sincs randira hívásról, vagy más nyomulós utalásokról.

Ritkán szokott megtetszeni valaki ezért problémázok ezen ennyit. Más normális fiatal azt mondja, hogy ennyi legyen a legnagyobb bajom, csakhogy nálam ez már tényleg komoly probléma.

Immár 20 esztendősen még mindig itt tartok, hogy nem merek még csak írni sem egy csajnak, eddigi barátnőről meg más egyébről mondanom sem kell, nincs tapasztalatom, így ez már komolyabb gátlássá alakult bennem.

Lényeg a lényeg, személyesen nem merem megtenni, csak ez marad. Szomorúan hallom, hogy így viszont csökkenhet valamelyest az a kis vonzerőm is.

2018. ápr. 4. 23:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem írj neki, semmit sem veszíthetsz, ne agyald tul.

Sokkal jobb, mintha nem tennél semmit, amit aztan kesobb banhatsz. Hajra!

2018. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Személyesen sosem mertem kezdeményezni, így csak a neten ismerkedtem, akár csak te, kérdező. Ezek szerint nagyjából azonos tapasztalatunk lehet, tehát a nagy semmi. Én már 27 éves vagyok, te még csak 20. Hagyad a netet a fenébe, mert ugyanúgy jársz, mint én. Itt vagyok 27 évesen és még mindig nem merek megszólítani egy lányt, ráadásul meg kell küzdenem a gondolottal, mi lesz ha megtudja, hogy ennyi idős koromra egyetlen kapcsolatom sem volt.
2018. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A netes és a személyes kezdeményezésnek is megvan a maga előnye és hátránya. Ha neten mersz, akkor próbálkozz neten. Ha bejössz neki, akkor menni fog a dolog.
2018. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!