Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan félreértelmezik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan félreértelmezik a kedvességet. Ne legyek kedves?

Figyelt kérdés

Mindenkihez vidáman, mosolygósan és kedvesen állok hozzá. Érdeklődök dolgokról, ha valóban érdekel az illetőről az adott dolog, viccelődök, kommunikatív vagyok.


Viszont az utóbbi időben ezeket rendszerint félreértik az ellenkező nem tagjai. Azt hiszik, hogy "jeleket" küldök feléjük vagy flörtölök, pedig csak kedves vagyok...

Nem használom ki ezeket a helyzeteket, nem hívatom meg magam kávéra vagy wellness hétvégékre, szerintem csak barátságos természetem van.

Előfordult már, hogy ilyen félreértések miatt lettem elküldve a fenébe (csak nem ilyen szavakkal), vagy távolodtak el tőlem emberek.


Szerintetek mi ilyenkor a teendő? Legyek bunkó, ne érdeklődjek akkor sem, ha érdekel valami? Kerüljem az embereket? Ha voltatok már így akármelyik szemszögből, mi volt a megoldás?



2018. ápr. 4. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
A kettő között nem tudnál egy arany középutat találni?
2018. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Az,hogy egyes emberek nem tudnak külömbséget tenni kedvesség és bók között,az csak őket jellemzi. Viszont ha te elkezdel bunkó lenni és csak azokkal kedves,kik tetszenek,kétszínű leszel.

Maradj ilyen,amúgyis ritka az ilyen ember és biztosan sokaknak feldobod a napját a vidámságoddal.

2018. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
75%

Legyél aki vagy.

Velem is megesett, hogy a kedvességem mögé többet láttak, de azt is nagyon kedvesen el tudom magyarázni, hogy engem más férfiak nem érdekelnek a páromon kívűl.

Azt meghagyom nekik hogy eldöntsék ezzel együtt tudnak élni vagy nem.

2018. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Vegyél vissza kicsit, ha nem akarsz folyton ilyen helyzetbe kerülni!
2018. ápr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Ezt egy kedves, középkorú kolléganőm is elmondta, csak egy mondatban.

"Ha egy nő kicsit kedvesebb, mosolygósabb, egyből azt hiszik, hogy minden fa.szba beleül."

Ez van. Megtanultam, hogy munkahelyen nincs haverkodás (nőkkel végképp nincs!) és akkor nincs ebből probléma. Máshol (hentesnél, buszsofőrrel, stb) nyugodtan lehetek oldott és közvetlen, mert pont letojom, ha félreérti.

2018. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%

Azért a másik szemszögből is látni kellene a dolgokat. Lehet tényleg akaratlanul, tudat alatt teszel olyan dolgokat amelyek a másik fel számára már többnek számítanak. Nem vagyunk egyformák, mások a meglátásaink. Meglehet szerinted csak kedves vagy velük, de lehet tettél vagy mondtál valamit amely félreértésre adhatott okot.


Hány éves vagy?

2018. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

szerintem sem adhatod fel ezt az erényedet..


gondoljon mindenki amit jólesik gondolnia

2018. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Lehet, hogy kedves és odaadó vagy. Na, ez utóbbit értik félre. A megoldás: legyél kedves, de kimért.
2018. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Velem is megtörtént már számtalanszor. Én azt a megoldást találtam, hogy egyszerűen közlöm a másikkal, hogy nem kell ezt túlkomplikálni, nem akarok semmit. Így kerek perec. Nem szoktak megsértődni rajta. Akivel meg csak pár szót beszélek, az meg gondoljon amit akar, azt' csá!
2018. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%

Az a baj hogy gondolom szép vagy.


A kövér, csúnya nőktől megszokott a kedvesség és azt senki nem érti félre, mert ők mindig túl akarják kompenzálni azt hogy külsőre nem vonzóak a legtöbb ember számára.


A szép nők viselkedésébe pedig mindenki azt lát bele, amit akar. Nem kell flegmának, bunkónak lenned, csak legyél visszafogottabb, ne mosolyogj annyit, ne állj mindenkihez olyan kedvesen, vidáman. Így is-úgy is meg akarnak dugni, mert szép vagy, de legalább nem adod alájuk a lovat.

2018. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!