Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért értik sokan félre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért értik sokan félre az egyszerű kedvességet is?

Figyelt kérdés

Ha szükséges, privátban leírom a történteket, mert nem tudom, hogy adtam-e félreérthető jelet az illetőnek.


Tehát egy laza beszélgetésből indult a történet. Közben kezdtem úgy érezni, hogy részéről már inkább ismerkedés jellegűvé vált a történet. Ekkor adtam tudtára, hogy van barátom. És hogy ennek hatására teljesen letört, ebből gondolom, hogy csalódott.


2017. márc. 10. 09:12
 1/5 kendrazoltan ***** válasza:
Az elmúlt napokban ez kb
2017. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert egy beszélgetés elején még nem lehet tudni, mi van.
2017. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kendrazoltan ***** válasza:

jajj...elküldtem véltelenül úgy, hogy nem írtam le, amit akartam..


Tehát:


Ez kb a 100-adik ilyen kérdés az elmúlt napokban...


A jelek egyértelműek, az ő érdeklődése valószínűleg nem baráti volt, így minden barátinak szánt gesztust is többnek látott, mint ami volt. Az, hogy letürt, amikor mondtad, hogy kapcssolatban vagy, csupán a sejtésed igazolja...

2017. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem baj hogy ilyen szituációk előfordulnak. Hogyan ismerkedjen ha másképp nem? Van egy kedves lány, hát bepróbálkozik. Nem jött be. Nyilván nem örül neki, de ez természetes. Még mindig jobb, mint amikor a kedvességet gyengeségként értelmezik, és kihasználják at embert...
2017. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki szokott hozzá, hogy kedvesen bánjanak vele, vagy hogy egyáltalán akadnak általában kedves emberek.

Így aztán hajlamosak úgy értelmezni egy ilyen esetet, hogy az egy jel, ami nekik szól, no.

2017. márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!